«خوشا سرو» با صدای حسام‌الدین سراج منتشر شد

melodymag

آلبومی با صدای «حسام‌الدین سراج» از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری وارد بازار موسیقی شد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی آلبوم «خوشا سرو» با موسیقی «امین حیدری» و آواز حسام الدین سراج وارد بازارهای موسیقی شده است. در این آلبوم ۷ ترانه و جواب آواز گنجانده شده است و گروه همخوان متشکل از مهدی نادریان، نیما جمشیدی، اشکان رهبر، حمید موسوی، رویا مدنی و کوهسار کلباسی گروه نوازندگان را همراهی می‌کند.

آلبوم خوشا سرو که به دلیل حساسیت‌های سراج دو سال در انتظار انتشار است در نوع خود نسبت به آثار این خواننده اثری متفاوت به حساب می‌آید.

در این آلبوم که در ژانر موسیقی اصیل ایرانی تهیه و تولید شده‌است، سهراب پورناظری به عنوان نوازنده کمانچه، وحید حاج‌حسینی به عنوان نوازنده سنتور، اشکان رهبر و کیانوش عتیقی به عنوان نوازنده تار و دیوان، کوروش قزوینی به عنوان نوازنده سنتور، امین حیدری به عنوان نوازنده عود و سه‌تار، سعید روحانی و جاوید ابراهیم‌پور به عنوان نوازنده نی، سیاوش ولی‌پور به عنوان نوازنده قیچک، مهرزاد اعظمی‌کیا به عنوان نوازنده آلتو، شهروز باقری به عنوان نوازنده دمام، دهل و کاسوره، محمد جمشیدی به عنوان نوازنده تنبک، پویان جمشیدی به عنوان نوازنده دف، کوزه و دایره، بنیل یوسف شویداوی به عنوان نوازنده دف و دهل و حسین قربانی به عنوان نوازنده دف حضور دارند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*