ممنوع‌الکار شدن فرمان فتحعلیان زیر سر یک خواننده لس‌آنجلسی است!

farman-fathalian

فرمان فتحعلیان با بیان اینکه ممنوع الکاری وی را شخص «میرزمانی» رئیس دفتر موسیقی ارشاد به دلایل نامعلوم امضا کرده است، سکوتش را شکست و پاسخ برخی شایعات را داد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی پس از انتشار خبر ممنوع الکار شدن فرمان فتحعلیان این خواننده حاضر به گفتگو با رسانه‌های مختلف شد و ضمن گلایه از اتخاذ این تصمیم که به گفته وی با امضای شخص «میرزمانی» رئیس دفتر موسیقی ارشاد به دلایل نامعلوم صورت گرفته است، سکوتش را شکست و در گفتگوهای مختلف جواب برخی سوالات را که همیشه در اطراف او و گروه «ایلیا» بوده را داد.

این گزارش و گفتگو ها واکنشی از سوی مسئولین را باعث نشد و این خواننده همچنان در انتظار پاسخگویی از سوی مراجع ذی‌صلاح است. پی گیری خبرنگار «پانا» و پرس و جو از برخی دست اندرکاران امر به نتایج جالبی رسید که تا حد زیادی می‌تواند پرده از ماجراهای ممنوع الکار شدن این خواننده بردارد.

در آخرین کنسرت فرمان فتحعلیان در سالن همایش‌های برج میلاد، سیروس الوند مهمان رسمی این خواننده در برنامه بود که قبل از برنامه هماهنگی‌هایی برای حضور این کارگردان بزرگ سینما بروی سن و صحبت چند دقیقه ای او انجام می شود اما با مخالفت تهیه کننده کنسرت رو به رو می شود. ولی اصرار فتحعلیان به این کار بالاخره نتیجه می‌دهد و در اواسط برنامه او با به کار بردن لفظ: کارگردان آثار ماندگاری چون «فریاد زیر آب»، الوند را به حاضرین معرفی می‌کند و از او می خواهد بروی سن بیاید. این کارگردان هم با استقبال و تشویق حاضرین بروی سن می‌رود و ابتدا کمی در مورد «فریاد زیر آب» صحبت کرد و گفت : « این فیلم به‌واسطه من نبود که آنقدر گل کرد و ماندگار شد. بازی خوب و قوی «داریوش» و ترانه ماندگارش برای این فیلم بود که آنرا تااین حد در بین مردم جا انداخت.»

گفتنی است این اظهارات الوند، جو سالن را به هم می‌ریزد و باعث برخی بی نظمی‌ها هم می‌شود. عناصر مسئول هم با گزارش این تخلفات به حراست دفتر موسیقی با واکنش تند اعضای دفتر موسیقی رو به رو می‌شوند و خیلی زود حکم ممنوع الکار شدن این خواننده صادر می شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. نظر من اینست که در زبان فارسی گند زدید. ممنوع الکار چه صیغه ای است؟‌مگر کار کلمه عربی است که الف لام بگیرد؟ تازه من مسلمانم و ضد عرب نیستم که این حرف را می زنم. به جای آن میتوانستید بگویید از کارکردن محروم شد. مگر بازیگرانی که از بازی محروم می‌شوند را می گویید ممنوع البازی؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*