گروه راک ون‌ هلن و دیوید لی‌راث تور ۲۰۱۲ برگزار می‌کنند

van-halen-small

بلیت‌های تور جهانی گروه «ون هلن» از ۱۰ ژانویه به فروش می‌رسد و این گروه اسطوره‌ای راک، تور سال جدید خود را با همراهی «دیوید لی‌راث» برگزار می‌کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این گروه راک آغاز تور ۲۰۱۲ خود را اعلام کرده و این در حالی‌ست که آلبوم جدید آنها هنوز در دست تهیه است و اعضا، تاریخ دقیقی را برای انتشار آلبوم اعلام نکرده‌اند.

بنا به اعلام «ون هلن» تور جدید حدود یک‌سال به طول می‌انجامد و به رهبری «دیوید لی‌راث» برگزار خواهد شد. اعضای گروه، در یک ویدیو که در آخرین هفته سال میلادی به روی وب‌سایت رسمی خود قرار دادند اعلام کردند که تور سالانه را برای برگزاری کنسرت در کشورهای مختلف در برنامه دارند ولی برای هواداران، مشخص نکرده‌اند که تاریخ دقیق شروع تور، چه زمانی خواهد بود.

«ون هلن» از گروه‌های مطرح و موفق راک در دهه‌های گذشته بود و از سال ۱۹۸۴ تاکنون، برای نخستین بار است که لی‌راث با این گروه به اجرای برنامه می‌پردازد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی دو برادر هلندی‌تبار که در دهه ۶۰ به آمریکا مهاجرت کرده بودند به نام‌های «ادی ون هلن» و «الکس ون هلن»  با همراهی «دیوید لی راث» در سال ۱۹۷۲ گروه هارد راک ون هلن را تشکیل دادند.

ادی به‌عنوان یکی از زبردست‌ترین نوازندگان گیتار الکتریک در تاریخ موسیقی جهان شناخته می‌شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*