یاس ایرانی افتخاری برای موسیقی ایران کسب کرد

yaas

یاس (یاسر بختیاری) رپر ایرانی در MTV IGGY به عنوان هنرمند هفته انتخاب شد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این هنرمند که با اشعار اعتراضی خود محبوبیت بسیاری را کسب کرده در این رقابت  با هنرمندانی از کشورهای چین، فنلاند و ایتالیا در یک رای گیری رقابت میکند.

این رای گیری از هم اکنون تا دو شنبه شب به وقت نیویورک (مرکز MTV ) انجام می‌شود و برنده در صفجه ی اصلی وبسایت MTV IGGY به عنوان هنرمند برجسته نشان داده خواهد شد و یک مصاحبه ی مفصل با MTV خواهد داشت.

تا لحظه انتشار این خبر نتیجه رقابت، پیشتازی یاس با ۹۱% آراست.

برای رای دادن به این هنرمند رپ فارسی و کسبِ افتخارِ بزرگ برای کشورمان به این لینک رفته و به یاس رای دهید.

یاسر بختیاری که با نام هنری «یاس» (متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران) خواننده رپ فارسی است. و از چهره‌های موفق موسیقی رپ فارسی به شمار می‌رود.[۱] مضمون بیشتر ترانه‌های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران‌های اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، روسپی‌گری، خودکشی، طلاق و غیره است. یاس نخستین خوانندهٔ رپ فارسی است که ایران برای پخش موسیقی خود مجوز گرفت.[۲] اولین ترانهٔ وی که به طور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که را به همراه مجید غفوری، خواننده پاپ اجرا کرده بود.

به نقل از ویکی‌پدیا یاسر بختیاری که با نام هنری «یاس» (متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران) خواننده رپ فارسی است. او از چهره‌های موفق موسیقی رپ فارسی به شمار می‌رود. مضمون بیشتر ترانه‌های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران‌های اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، روسپی‌گری، خودکشی، طلاق و غیره است. یاس نخستین خواننده رپ فارسی است که ایران برای پخش موسیقی خود مجوز گرفت. اولین ترانه وی که به طور قانونی در ایران منتشر شد یادت نره نام داشت که را به همراه مجید غفوری، خواننده پاپ اجرا کرده بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

3 دیدگاه

  1. یاس خوبه.ولی ن به اندازه هیچکس

  2. او یکایرانی هست ومن برای حمایت او در کنارش میمانم

  3. سلام. آهنگاتون عالیه ولی نمیشه دانلود کرد. یاس خیلی تکی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*