التون جان دوست دارد چه کسی نقش او را بازی کند؟

elton-john_

به‌زودی یک فیلم درباره زندگی «التون جان» ستاره ۶۰ ساله موسیقی ساخته خواهد شد و این خواننده دوست دارد «جاستین تیمبرلیک» نقش او را بازی کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی  التون جان گفت : جاستین تیمبرلیک در موزیک ویدئوی آهنگ «انسان موشکی» خیلی خوب نقش او را بازی کرده است.

جان در حال تولید یک فیلم درباره زندگی خودش است واین فیلم موقتا  «مرد موشکی» نامیده شده است.

فیلم، داستان به شهرت رسیدن این خواننده موفق را به تصویر می‌کشد و بسیاری از آهنگهای موفق او از جمله «آهنگ تو» و «خدا حافظ جاده زرد آجری» در این فیلم توسط بازیگر نقش التون جان اجرا خواهد شد.

بنا به گفته التون جان، جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره این فیلم در هفته های آینده اعلام خواهد شد اما کارگردان آن از قبل انتخاب شده است.

فیلم‌نامه فیلم زندگی التون جان توسط «لی هال» یکی از نویسندگان «بیلی الیوت» و از نویسندگان فیلم موفق باکس آفیس کریسمس با نام «اسب جنگی» نوشته شده است.

التون جان با اشاره به این‌که فیلم «مرد موشکی» یک فیلم موزیکال درباره زندگی اوست گفت: این فیلم یک تصویر واقعی از زندگی من نیست بلکه درواقع یک نگاه سورئال به زندگی من است.

او در ادامه حرفهایش گفت: جزئیات بیشتر این فیلم به‌زودی اعلام خواهد شد. ما کارگردان این پروژه را انتخاب کرده ایم و تنها مساله باقیمانده این است که فیلم را مطابق فیلمنامه و همان‌طورکه دلمان می خواهد بسازیم.

بنا به گفته التون جان، بازیگر اصلی این فیلم که نقش این خواننده را بازی خواهد کرد هنوز انتخاب نشده است اما او ترجیح می دهد جاستین تیمبرلیک این نقش را بازی کند.

جاستین تیمبرلیک که در ابتدا به عنوان خواننده گروه موسیقی «ان‌سینک» مشهور شده بود پس از مدتی از این گروه انصراف داد و با انتشار آلبوم‌های تک‌نفره به‌عنوان یک خواننده و رقصنده جوان مطرح و سپس وارد سینما نیز شد.

التون جان به لس آنجلس تایمز گفت: من یک فهرست از بازیگرانی که دوست دارم نقش اول این فیلم را بازی کنند تهیه کرده ام و جاستین تیمبرلیک در ردیف اول این لیست قرار دارد زیرا این بازیگر پیش از این هم در ویدیوی آهنگ «مرد موشکی» نقش من را بازی کرده و بسیار خوب از عهده این‌کار برآمده است.

برگرفته از آفتاب

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*