حضور نمایندگان خانه موسیقی در نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

melodymag

«پوژنگ پروازی» از شرکت اعضای خانه موسیقی ایران در نمایشگاه بین‌المللی موسیقی فرانکفورت آلمان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی «پوژنگ پروازی» عضو هیئت مدیره کانون موسیقی ایران در گفت‌وگو با فارس در خصوص مهم‌ترین فعالیت هنری خانه موسیقی در ایام نوروز، اظهار داشت: تور نوروزی آلمان، به منظور بازدید از نمایشگاه‌های تخصصی موسیقی همراه با اجرای دیگر برنامه‌های سیاحتی در نخستین هفته فروردین‌‌ماه سال جدید برای اعضای خانه موسیقی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعضای خانه موسیقی ایران برای شرکت در این تور هنری تا ۱۵دی‌ماه فرصت دارند تا برای ثبت نام خود به خانه موسیقی مراجعه کرده، گفت: بدیهی است با توجه به محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان، اولویت با کسانی است که زودتر اقدام کنند.

عضو هیئت مدیره کانون موسیقی ایران تصریح کرد: این تور به منظور بازدید از نمایشگاه بین‌المللی تخصصی موسیقی و تجهیزات Musikmesse 2012 برگزار می‌شود.

پروازی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه بین‌المللی موسیقی فرانکفورت آلمان؛ تولیدکنندگان، فروشندگان، موزیک‌سازان و نوازندگان حرفه‌ای در مواردی مانند دستگاه های موسیقی کلاسیک، آکوستیک، دستگاه‌های موسیقی چوبی، بادی، شربی، الکترونیک و کامپیوتری، نرم‌افزارهای موسیقی و … به مدت ۴ روز به رقابت می‌پردازند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*