دایدو؛ صاحب صدای فرشته‌وار، مادر شد

Dido

دایدو خواننده زن بریتانیایی که به‌خاطر صدای گوش‌نواز خود شهرت دارد به تازگی اعلام کرد که صاحب فرزند شده است. او نام پسر خود را «استنلی» گذاشت و نام وی را به رسانه‌ها «استن» اعلام کرد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این خواننده در آغاز قرن جدید با «امینم» مشهورترین رپر سفید‌پوست همکاری داشت و ترانه‌ای به نام «استن» که حاصل همکاری امینم و دایدو بود، نام این زن خوش‌صدا را در دنیای موسیقی مطرح کرد و باعث شد شهرت وی از مرزهای کشورش فراتر برود.

دایدو که هم‌اکنون ۴۰ سال دارد با «روان گوین» که یک نویسنده است ازدواج کرده و نخستین فرزند آن‌ها در ماه جولای به دنیا آمده است. البته اخبار تایید نشده حاکی از این است که فرزند وی در آستانه کریسمس زاده شده و جالب اینجاست که خود دایدو با نام اصلی دایدو فلورین، زاده روز کریسمس است.

دایدو در فیس‌بوک رسمی خود، اعلام کرد از این‌که پسرش اولین کریسمس خود را امسال پشت سر گذاشته، بسیار هیجان‌زده است. البته او تاکنون اشاره‌ای نکرده که نام «استن» را از نام ترانه‌ی مشترک او و امینم در سال ۲۰۰۱ برداشته یا خیر.

به گزارش مجله موسیقی ملودی در این اجرای مشترک، بخش‌هایی از ترانه «متشکرم» با صدای دایدو که در آن سال‌ها بسیار گل کرده بود استفاده شده است و خود دایدو نیز در کلیپ این آهنگ، در نقش زنی حامله که به او جفا می‌شود ظاهر شده و در کنار امینم به اجرای نقش در کلیپ پرداخته است.

لازم به یادآوری است دایدو از سال ۲۰۰۸ تاکنون آلبوم جدیدی را منتشر نکرده است. نام آخرین آلبوم وی «سفر امن به سوی خانه» بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*