ریانا خواننده مشهور، باید سبک زندگی‌اش را تغییر دهد

melodymag

پزشکان به «ریحانا» خواننده جوان و مشهور موسیقی پاپ و آر اند بی هشدار داده‌اند که باید سبک زندگی‌اش را تغییر دهد و از سلامتی‌اش مراقبت بیشتر به عمل آورد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی ریحانا قصد دارد در سال ۲۰۱۲ سیگار را برای همیشه ترک کند. این خواننده مشهور هالیوود برنامه های زیادی برای سال جدید دارد. علاوه بر ترک کردن سیگار او تصمیم دارد در سال ۲۰۱۲ درآمد بیشتری به‌دست بیاورد و عاشق شود!
یک منبع خبری گفت:  ریحانا فکر می کند سال جدید زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است. او نگران است که بعد از ترک سیگار وزن اضافه کند و به همین دلیل قصد دارد فعالیتهای بدنی خود را بیشتر کند تا در طول این مدت چاق نشود!!.
درباره زندگی عاطفی و احساسی اش باید بگویم او همیشه بدنبال عاشق شدن و یافتن مرد ایده آل خود است اما متاسفانه ریحانا در این مورد خیلی ایراد گیر است.

به نقل از آفتاب، منابع خبری اخیراً فاش کردند که پزشکان به ریحانا اکیدا توصیه کرده اند که سبک زندگی اش را تغییر بدهد و کمتر در جشنها و مهمانی‌ها شرکت کند. «ریحانا خیلی ضعیف شده است و شدیدا به استراحت نیاز دارد اما او هنوز هم به رفتن به مهمانی های شبانه و بیدار ماندن تا نیمه های شب ادامه می دهد . وقتی او به‌خوبی استراحت می‌کند اصلا حالش بد نمی شود اما ریحانا معمولا مشغول کار کردن در استودیو، اجرای کنسرت و رفتن به مهمانی‌های شبانه است و به اندازه کافی استراحت نمی‌کند. دکترها به شدت نگران فعالیت‌های بیش از حد او هستند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. هنرمند هرجارود قدربیندوبه صدرنشیند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*