علیرضا قربانی «شب‌دهم» را با ارکستر ملی اجرا می‌کند

alireza-ghorbani_0

ارکستر ملی ایران به رهبری «بردیا کیارس» موسیقی سریال «شب دهم» را در تالار وحدت به خوانندگی «علیرضا قربانی» به روی صحنه می‌برد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی از فارس ارکستر ملی ایران به رهبری «بردیا کیارس» موسیقی سریال «شب دهم» را به خوانندگی «علیرضا قربانی» به روی صحنه می‌برد.

این ارکستر، هفته سوم دی‌ماه در «تالار وحدت» به روی صحنه خواهد رفت اما تاریخ دقیق آن اعلام نشده است.

ارکستر ملی در این اجرا که به رهبری «بردیا کیارس» به روی صحنه می رود رپرتوار موسیقی سریال «شب دهم» را به همراه دو تصنیف دیگر که از ساخته های «فردین خلعتبری» هستند اجرا خواهد کرد.

در این اجرا همانطور که از قبل نیز اعلام شده بود «علی رضا قربانی» به عنوان خواننده حضور خواهد داشت.

آخرین اجرای ارکستر ملی به ۲۸، ۲۹ و ۳۰ مهر ماه امسال باز می گردد که طی آن این ارکستر به خوانندگی «محمد معتمدی» برگزیده‌ای از آثار «حسین علیزاده» را با تنظیم «بهزاد عبدی» اجرا کرد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. سلام ارکستر ملی نیازمند خواننده کلاسیک دارد که متاسفانه رهبر ارکسترآکادمیک هر کشوری اولین کارش انتخاب خواننده ارکستر ملی است بنابر اینکه آلات استفاده شده درهر ارکستر جهانی مثل ویلن-ساکسیفون-پیانو در واقع آلات کلاسیک هستند خوانندگان کلاسیک را برای این گروهها انتخاب می شوند متاسفانه ارکستر ملی ما از خوانندگان سنتی که صدای سنتی سازگاری با آلات موسیقی کلاسیک ندارند استفاده می شوند یا بایستی اسم ارکسترملی را به همراه آلات کلاسیک استفاده شده در آن را عوض و به جای آنها از آلات سنتی مانند دف تار سه تار سنتور استفاده نماییم یا به دید درستی ارکستر ملی نگاه کنیم و از خوانندگان کلاسیک استفاده کنیم که در همه کشورهای جهان این استاندارد رعایت می شود امید است که روزی ارکستر ما نیز با نگاه دقیق پیشرفت کند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*