فعالان موسیقی کشور خواستار ایجاد شبکه تلویزیونی موسیقی شدند

melodymag

دور جدید نشست کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی کشور با ارائه پیشنهاد ایجاد یک شبکه تلویزیونی موسیقی همچون نمایش تئاتر از شبکه چهار سیما و برگزاری کنسرت برای بانوان در خانه هنرمندان همراه بود.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از «توانا» دور جدید نشست خانه موسیقی ایران با حضور نسرین ناصحی رئیس کانون خوانندگان کلاسیک، سودابه شمس عضو هیئت‌مدیره خانه موسیقی، حمید پناهی بازرس کانون و پوژنگ پروازی عضو هیئت‌ دبیره کانون موسیقی و جمعی از دانش‌پژوهان و فعالان عرصه موسیقی کشور عصر امروز در خانه موسیقی تهران برگزار شد.

پوژنگ پروازی با اعلام اینکه خانه موسیقی ۳۵۳ نفر عضو دارد، در این نشست اظهار داشت:‌ از ۳۵۳ نفر عضو کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی تعداد ۲۷۶ نفر به تأیید نهایی رسیده‌اند که ۱۵۵ نفر آنها بیمه شده‌اند و انجام بیمه تکمیلی این اعضاء در دست اقدام است.

این نشست که به منظور ارائه پیشنها‌دات اعضاء هر سه ماه یکبار در سال برگزار می‌شود، موضوع‌هایی همچون برگزاری کنسرت‌های کلاسیک، فعالیت در آواز کلاسیک و پاپ، حمایت اعضاء برای بیمه تکمیلی از طریق صندوق هنرمندان و اعلام آمادگی دفتر موسیقی برای شرکت اعضاء این خانه در نمایشگاه موسیقی آلمان و فرانسه به مدت ۵ روز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیشنهاد ایجاد یک شبکه تلویزیونی موسیقی همچون نمایش تئاتر از شبکه چهار سیما، برگزاری کنسرت برای بانوان در خانه هنرمندان، معرفی سبک‌های جدید و کلاسیک پاپ از دیگر مباحث موضوع‌های پرداخت‌شده در این نشست بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. لطف کنید مطلب رو تصحیح کنید. خانه موسیقی ایران حدود یازده هزار عضو دارد که این ۳۵۳ نفر از اعضای کانون خوانندگان کلاسیک هستند.
    پس مطلب فوق را باید اینگونه نوشت. پوژنگ پروازی (دبیر کانون خوانندگان کلاسیک و یکی از اعضای هیئت مدیره این کانون خانه موسیقی) اظهار داشت: از ۳۵۳ نفر عضو کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی تعداد ۲۷۶ نفر …. الی آخر جمله.
    با تشکر. یکی از کارمندان خانه موسیقی ایران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*