آلبوم بهرام رادان بهارسال جدید می‌آید

melodymag

بهرام رادان بازیگر سینمای ایران در اولین تجربه خود درعرصه موسیقی آلبوم «روی دیگر» را به تمامی هوادارانش هدیه می کند.

این آلبوم موسیقی که «روی دیگر» نام دارد قرار بود دی ماه سال جاری به بازار موسیقی عرضه ‌شود اما «علی باذل» مدیر برنامه این هنرمند به شبکه ایران گفت: این آلبوم در اردیبهشت ماه سال آینده منتشر می شود.

وی افزود: تمام مراحل انتشار این آلبوم انجام شده حتی مجوز آن برای انتشار گرفته شده یعنی از حدود ۴ماه گذشته این آلبوم آماده انتشار بوده است اما به نظر گروه تهیه کننده این آلبوم، سال جاری زمان مناسبی برای انتشار این آلبوم نمی باشد به همین علت در اردیبهشت ماه ۹۱ به بازار موسیقی می آید.

این مدیر برنامه ادامه داد: خوانندگی تمامی این آلبوم برعهده بهرام رادان بوده است و رضا یزدانی تنها در ویدئوکلیپ این آلبوم حضور دارد.

در خبرهای منتشر شده از این آلبوم شایعه شده بود مهناز افشار بازیگر سینمایی در این آلبوم همکاری دارد مدیر برنامه رادان در این باره اظهار داشت: همکاری مهناز افشار در این آلبوم شایعه ای بیش نیست و ایشان در آلبوم بهرام رادان حضور ندارند.

آلبوم «روی دیگر» ۱۳ قطعه دارد که سه قطعه آن انگلیسی و ۱۰ قطعه دیگر فارسی است و کیوان هنرمند به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده این آلبوم فعالیت داشته است. میکس و مسترینگ این آلبوم در استودیویی در کشور ترکیه انجام شده است.

  • شبکه ایران/ندا سیجانی

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*