برگزاری کنسرت سینا سرلک، پدرام درخشانی و گروه رومی

melodymag

گروه موسیقی رومی به سرپرستی پدرام درخشانی و خوانندگی سینا سرلک در بخش جنبی بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر به اجرای برنامه می پردازد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی پدرام درخشانی سرپرست و آهنگساز گروه موسیقی رومی با اعلام این خبر به شبکه ایران گفت : در این اجرا قطعاتی از آلبوم رومی ۲ و چند قطعه از آلبوم «منطق عشق» را اجرا می کنیم.

وی افزود: خواننده ما در جشنواره موسیقی فجر سینا سرلک خواهد بود، همچنین در این کنسرت دو قطعه‌ موسیقی بختیاری و سه قطعه‌ ایرانی نیز اجرا می شود. به گفته وی در این کنسرت نوازندگان به نامی همچون کوروش بابایی( کمانچه)، مسعود حبیبی( دف)، همایون نصیری(تبک و پرکاشن) گروه رومی را همراهی می کنند.

این نوازنده سنتور در ادامه خاطرنشان کرد: سینا سرلک در اثر رومی ۲، فضایی بین موسیقی کلاسیک و سنتی ایران را تجربه کرده و می‌توان آن را به ‌نوعی یک اثر تلفیقی دانست‌.

پدرام درخشانی فضای جشنواره موسیقی فجر را مثبت ارزیابی کرد و گفت :به اعتقاد من اگر مسئولان گوشه ای از توانایی ها هنرمندان جشنواره موسیقی را در رسانه های تصویری پخش کنند، بسیاری از مردم به سمت موسیقی ایرانی گرایش پیدا می کنند.

وی افزود: نظم جشنواره امسال مشهود است و می توان به برنامه ریزی و مسائل اجرایی آن نیز امیدوار بود.

این هنرمند با اشاره به اینکه جشنواره اکنون در مسیر رشد و ترقی است،خاطرنشان کرد: مثبت بودن روند جشنواره از آن جهت است که نیروی اجرایی و فکری آن یک قشر دانشگاهی است و به واسطه این با بسیاری از جوانان و نبوغ آنها در ارتباط است.

درخشانی افزود: در همین راستا نیرو جوان همیشه مایه انرژی و شوق جشنواره است که در دو سال اخیر از این پتاسیل به خوبی استفاده شده است.

سرپرست گروه موسیقی رومی در خاتمه به ترکیب گروه اشاره کرد و گفت: در این اجرا نوازندگانی چون کوروش بابایی( کمانچه)، مسعود حبیبی( دف)، دارا دارایی (گیتار باس)، نیما رمضان زاده(گیتار)، آرش مقدم(درامز)، درشن آنند(طبلا)، رضا تاجبخش(پیانو)، بابک صفرنژاد(سازدهنی)، همایون نصیری(تبک و پرکاشن)، حسن شریفی(ترمبون)، امید حاجیلی(ترومپت) و پیتر سلیمانی پور (ساکسیفون )، سینا سرلک را در مقام خواننده و بنده را به عنوان نوازنده سنتور همراهی می کنند.

گروه موسیقی رومی ۲۶ بهمن ماه ساعت ۲۱:۴۵ در مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه می رود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*