مدیر برنامه سابق محسن یگانه درباره این خواننده افشاگری کرد!

melodymag

علی چراغعلی مدیر برنامه‌ سابق محسن یگانه با اشاره به گفت و گوی یگانه با یکی از سایت‌ها و سخنانی که وی درباره برخی مسائل و حاشیه‌های اخیر عنوان کرده بود، اطلاعاتی را در اختیار خبرگزاری پانا قرار داد که در ادامه می‌خوانید.
به گزارش مجله موسیقی ملودی مدیر برنامه سابق محسن یگانه که این روزها فعالیت خود را در موسیقی با ۸ خواننده جوان دیگر دنبال می‌کند با اشاره به گفت و گوی محسن یگانه با یکی از سایت‌ها و سخنانی که وی درباره برخی مسائل و حاشیه‌های اخیر عنوان کرده بود به پانا گفت: قصد داشتم مسائل بین من و محسن یگانه به جای اینکه در رسانه‌ها و روزنامه‌ها مطرح شود در دادگاه بیان شود و قاضی بین من و ایشان حکم کند اما پس از مدتی متوجه شدم که وی دنبال ایجاد حاشیه در رسانه‌ها است و جو تبلیغاتی زیادی راه انداخته است؛ به همین دلیل من از روز اول کاری خودم با محسن یگانه را به صورت تیتروار بیان می‌کنم.
وی خاطر نشان کرد: مشکلاتی که بین من و ایشان بود به خوانندگان دیگری چون محسن چاووشی، فرزاد فرزین و دیگران نیز رسید به شکلی که برای آنها نیز مشکلاتی بوجود آمد.
این مدیر برنامه ادامه داد: شروع کار من با یگانه از استدیویی که من کار می‌کردم آغاز شد؛ درون دفتر نشسته بودم و به من اعلام کردند دوستانی که آهنگ «نشکن دلمو» را خوانده‎اند تمایل دارند یک سری آهنگ جدید بخوانند و آنها به دفتر من آمدند و از آنجا با یکدیگر آشنا شدیم البته گفتن‎‎ این موضوع خیلی مهم است در آن زمان خیلی‌ها عنوان می‌کردند که ما فلانی هستیم و خود را جای آنها می‌گذاشتند اما محسن یگانه و چاووشی نبودند.
وی تاکید کرد: بر خلاف صحبت‌های ایشان که گفته بودند من کسی نبودم و هیچکس من را نمی‌شناخت باید بگویم من از سال ۷۶ تیزر تلویزیونی می‌ساختم و سال ۸۴ که آخرین سال حضورم در تلویزیون بود بالغ بر ۸۰ تیزر پخش شده از سیما داشتم؛ دفتری نیز در عباس آباد با برادرم که فیلمسازی می‌کند داشتیم و با یکدیگر همکاری می‌کردیم.

محسن یگانه در روز اول قرارداد ما محلی برای زندگی نداشت
این مدیر برنامه به شروع همکاری خود با محسن یگانه اشاره کرد و افزود: من محسن یگانه را دیدم و قرار شد که با او همکاری داشته باشم، نخستین معضل ما نداشتن مکانی برای زندگی وی بود همچنین ایشان هیچ سرویسی نداشتند که کار خود را ادامه دهند و قرار دادی نیز با یک نفر دیگر داشتند که در صحبت‌های خودشان در مصاحبه‌های مختلف بیان کرده‌اند.
وی به چگونگی جدا شدن محسن یگانه از مدیر برنامه اول خود اشاره کرد و ادامه داد: محسن یگانه به من گفت می‌خواهد قرارداد خود را با مدیر برنامه‌اش لغو کند به خاطر اینکه این قرارداد ناجوانمردانه است و پس از آن من با مدیربرنامه قبلی او صحبت کردم و متوجه شدم ایشان به ناحق این مدیر برنامه را انسانی شرور جلوه داده است.
درادامه با یگانه صحبت کردیم و تمایل من بر این بود که آنها با هم همکاری کنند اما متاسفانه با یکدیگر همکاری نکردند و همکاری وی با من اینگونه آغاز شد.

نخستین کار ما برای محسن یگانه عمل کردن بینی او بود
مدیر برنامه سابق محسن یگانه تصریح کرد: محسن یگانه در روز نخست همکاری با ما حتی یک کامپیوتر نداشت و ما اولین کاری که کردیم این بود که بینی او را عمل کنیم زیرا می‌خواستیم شکل و شمایل ایشان برای استار شدن مناسب باشد.
وی به انتشار نخستین آلبوم محسن یگانه اشاره کرد و یادآور شد: نکته دوم این بود که قرار شد یک آلبومی ‌را برای آقای طباطبایی کار کنیم ایشان پسر سید کمال طباطبایی تهیه کننده سینما است و قرار شد محسن یگانه ۱۵ میلیون تومان بگیرد تا آلبومی ‌را برای ایشان آماده کند اما انتشار این آلبوم به واسطه بد قولی و پخش آهنگ «چوپان دروغگو» که برای ایشان ساخته شده بود و آقای یگانه به نام خود در اینترنت پخش کرد، کنسل شد و پیش پرداخت آن دوستان نیز به باد رفت.
چراغعلی در بخش دیگری از سخنان خود به پایان حضور این خواننده جوان در دفتر کار خود اشاره کرد و گفت: یک سال و نیم در دفتر ما بودند و من با ایشان همکاری می‌کردیم و وی در دفتر تدوین استراحت می‌کرد و آن دفتر محل زندگی ایشان شده بود و خیلی از دوستان هستند که می‌توانند این مطلب را شهادت دهند. دلیل حضور وی در دفتر نیز به خاطر مسائل مالی بود که نمی‌توانستیم برای ایشان مکانی را اجاره کنیم تا در آنجا استراحت کند.
این مدیر برنامه با اشاره به بستن نخستین قرارداد محسن یگانه برای کنسرت در شهرستان ادامه داد: من نخستین برنامه که برای ایشان قرار داد بستم یک برنامه ارگانی اهواز بود که قرار بود ایشان قراردادی ۴۰۰ هزار تومانی ببندد و اصرار زیادی می‌کردند اما من این امر را قبول نکردم قرار دادی ۸۰۰ هزار تومانی با این ارگان بستم و در ادامه این روال هر رقمی‌ که ایشان به ما اعلام می‌کردند من سعی می‌کردم رقم بالاتری قرارداد ببندم.
وی به انتشار آلبوم اول محسن یگانه و مبلغ قرارداد آن اشاره کرد و گفت: ایشان تمایل بسیاری داشت که آلبومش را بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان بفروشیم اما من برای این آلبوم ۳۴ میلیون تومان با آقای علمشاهی قرار داد بستم و با پیش پرداخت ۲۰ میلیونی کار خود را آغاز کردیم.

محسن یگانه در اولین تجربه حضور در خارج از کشور قصد بازگشت به ایران نداشت
چراغلی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری کنسرت دبی محسن یگانه افزود: در زمانی که به دنبال کار کردن آلبوم بودیم فرصتی بوجود آمد که در دبی کنسرتی بگذاریم و بر عکس آنچه ایشان اعلام کرده‌اند که عاشق وطن است و به هیچ عنوان علاقه ندارد که ایران را ترک کند اما علاقه بسیاری داشت که ایران را برای همیشه ترک کند و بارها به من می‌گفت که به خاطر اینکه برای گرفتن مجوز مشکلاتی وجود دارد ایران را ترک کند.
melodymag

عمل قلب یگانه سومین عمل ما پس از بستن قرارداد بود / منکر استعداد یگانه نیستم
وی با اشاره به عمل قلب این خواننده گفت: ایشان در همان شرایط مشکلات قلبی داشت البته این معالجه سومین عمل وی بود پیش از این یگانه دو عمل را روی بینی انجام داده بود، من هیچ گاه اعلام نکردم عامل موفقیت ایشان بودم و هیچ کس تا کنون از زبان من این حرف را نشنیده است، هر هنرمندی باید یک استعدادی داشته باشد و شما باید بر اساس توانایی‌هایش به او کمک کنید تا پیشرفت کند و بنده به هیچ عنوان منکر توانایی وی نیستم.
وی به مجلات سالهای ۸۴ و ۸۵ اشاره کرد و گفت: من مجله‌های سال ۸۴ تا ۸۵ را هنوز در اختیار دارم در زمانی که وی کار اینترنتی می‌کرد هیچ رسانه‌ای ایشان را نمی‌شناخت، من با تمام مشکلاتی که داشتم خرج عمل‌های او را تامین کردم، البته امروز خدا را شکر می‌کنم اگر اتفاقی برای پیشرفت ما افتاد برای هر دوی ما بوده و من ادعایی ندارم که من از روز نخست جزو بهترین مدیر برنامه ها بودم.
چراغعلی درباره چگونگی فعالیت مدیر برنامه‌های دیگر خواننده‌ها توضیح داد: شما می‌توانید روال کاری مدیر برنامه‌هایی که در ایران کار می‌کنند را ببینید کدام یک از انها ابتدا بر ساکن توانستند این مقدار در کارشان پیشرفت می‌کنند و به خواننده و بازیگر تا این حد سرویس بدهند؛ اکثر آنها هیچ سرویسی نمی‌دهند اما ما به خاطر استعدادی که این خواننده داشت وقت بسیاری را نیز برای او کنار گذاشتیم.

مشکلاتی که یگانه در کنسرت‌های اروپا بوجود آورد قابل بیان نیست
چراغعلی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای کنسرت مشترک فرزاد فرزین و یگانه در اروپا اشاره کرد و ادامه داد: خوشبختانه سفرهای مختلفی به شهرها و کشورهای دیگر داشتیم و روزی که به ایشان اعلام کردم قرار است در اروپا کنسرتی داشته باشیم وی خیلی جدی به من گفت با من شوخی نکن اما این روزها می‌شنوم هر مکانی که بوده اعلام کرده است که وی به همراه فرزاد فرزین در اروپا کنسرت گذاشته و از علی چراغعلی که یک روز قبل از کنسرت ویزا را گرفت هیچ حرفی زده نمی‌شود.
وی ادامه داد: متاسفانه زمانی که با کنسرت گذار به مشکلاتی برخورد کردیم نیز تمام کارها را من کردم اما باز از علی چراغعلی صحبتی نشده است، البته برای من مهم بود که خواننده من در اروپا کنسرت بگذارند چون آن زمان مافیای خاصی وجود داشت و تنها دو نفر بودند که در کانادا و اروپا کنسرت می‌گذاشتند و اجازه نمی‌دادند شخص دیگری به فکر گذاشتن کنسرت در خارج از کشور باشد. وقتی به ایران باز گشتیم خیلی من را اذیت کردند و به اشکال مختلف تحت فشار بودم اما مشکلی پیش نیامد چون تمام کارهای ما قانونی بود.
این مدیر برنامه تاکید کرد: برنامه و کنسرتی که گذاشتیم با مشورت سفارت ایران بود و آنها به خوبی ما را همراهی کردند، دربرنامه ای که در هلند و آلمان برگزار کردیم خوشبختانه سفیر در هلند یک مهمانی برای ما داد و ایشان اعلام کرد شما از کسانی بودید که آبروی ما را حفظ کردید.
وی به مشکلات یگانه در این اجراها اشاره کرد و افزود: در این برنامه من اجازه ندادم که به هیچ عنوان قبل و بعد از برنامه خواننده در کنار مردم باشد و عکسی گرفته شود و سالم برگشتیم البته نمی‌خواهم مسائل را بازگو کنم اما مسائلی که درباره ایشان است و کارهایی که وی انجام دادند اگر لازم باشد با استناد به مدارکی بیان می‌کنم و خیلی داستان‌ها است البته تنها درباره شخص ایشان چون فرزاد فرزین بسیار سالم عمل کرد و برای ایشان هیچ اتفاقی نیفتاد.

شکایت از محسن یگانه باعث توقیف مقطعی آلبوم اول این خواننده شد
این مدیر برنامه به روزهای بازگشت از اروپا اشاره کرد و گفت: در بازگشت ما از اروپا یک سری مسائل داشتیم چون می‌خواستیم آلبوم را منتشر کنیم البته باید بگویم آقای علمشاهی زحمات بسیاری کشید اما شخصی که در خود مصاحبه یگانه مطرح شده است شکایتی را از ما کردند و باعث شد آلبوم ما توقیف شود چون وی شکایتی را به خاطر آلبوم نفس‌های بی هدف کردند و جلوی آلبوم اول را گرفتند.

توقیف مقطعی آلبوم اول محسن یگانه باعث شد وی تصمیم به رفتن از ایران بگیرد
این مدیر برنامه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در زمان توقیف مقطعی آلبوم اول بسیار ناامید بودیم و ایشان تصمیم گرفتند به خارج از کشور بروند اما پس از مدتی مجوز آلبوم اول این خواننده را گرفتیم.
وی به زمان گرفتن مجوز این آلبوم اشاره کرد و گفت: پس از دو سالی که با یکدیگر همکاری می‌کردیم مجوز آلبوم های او را گرفتم و توانستیم کنسرت های متعددی را با مجوز ارشاد داشته باشیم اما توقیف مقطعی آلبوم باعث شده بود که کنسرت خود را در دبی لغو کنیم چون قراردادی که بسته بودیم به خاطر مخالفت ارشاد لغو کردیم.
چراغعلی ادامه داد: از زمانی که آلبوم مجوز گرفت روال قانونی را ادامه دادیم و پس از اینکه ده کنسرت در کیش گذاشته بودیم توانستیم برای وی مکانی را اجاره کنیم البته تا آن زمان ایشان در دفتر ما زندگی می‌کردند .

melodymag

محسن یگانه آهنگ تیتراژ «خاکسترم نکن» را بدون اجازه در اینترنت گذاشت
وی در ادامه به حضور این خواننده در تیتراژهای تلویزیونی اشاره کرد و گفت: حضور محسن یگانه درتیتراژهای تلویزیونی نیز اینگونه بود که به خاطر آشنایی ما با فضای رسانه ملی توانستیم چند کار برای ایشان بگیریم نیز اما حضور ایشان در برنامه ماه عسل با مشکلاتی همراه شد.
چراغعلی در ادامه یاد آور شد: زمانی که من خارج از کشور بودم، علیخانی با یگانه تماس گرفته بود و درخواست کرده بود برای برنامه ماه عسل آهنگی بسازد و ایشان یک ملودی و شعر با همکاری روزبه بمانی انجام داده بودند و اعلام کرده بودند برای خوانندگی این آهنگ دویست هزار تومان پول می‌دهند اما من گفتم که قرار دادی با این مبلغ نمی‌بندیم پس از آن قرار شد با دادن یک میلیون تومان آهنگ ماه عسل خوانده شود.
وی در ادامه سخنان خود یاد آور شد: محسن یگانه از من نارحت بود که چرا من اجازه نمی‌دهم که با این مبلغ قرارداد بسته شود، اما مسائل من مالی نبود بلکه اعتباری بود.
این مدیر برنامه با اشاره به مشکلی که محسن یگانه برای احسان علیخانی ایجاد کرد و افزود: مشکل بزرگی که ایشان در آن برهه درست کردند این بود که آهنگی را که فرزاد فتاحی با نام خاکسترم نکن ساخته بود و برای کس دیگری ساخته شده را به یگانه داده بودند تا به صورت تست بخواند ولی این آهنگ را گرفت و آن را پخش کردند و اعلام کرد سی دی را در مکانی جا گذاشته و این آهنگ پخش شده است پس از آن دوستان از ما دلگیر شدند و من به آقای علیخانی گفتم هرچه قدر شما بخواهید من هزینه ای را به شما می‌دهم چون شما با خواننده ما همکاری کردید و علیخانی از من قول گرفت اگر قرار شد برای برنامه دیگری آهنگی ساخته شود محسن یگانه بخواند که تا کنون این امر انجام نگرفت و هیچ اتفاقی نیفتاد.

محسن یگانه آهنگ نفس بریده را بدون اجازه چاووشی منتشر کرد
وی به دیگر مشکلات انشارهای غیر قانونی آهنگ های دیگر محسن یگانه اشاره کرد و گفت: باید بگویم که سابقه این آهنگ تنها به برنامه ماه عسل نمی‌رسید و آهنگی را نیز با محسن چاووشی خوانده بود به نام نفس بریده که ایشان بدون اجازه محسن چاووشی این آلبوم را از استودیو خارج و در اینترنت منتشر کردند و بعد از آن چاووشی سیستم آهنگ را تغییر داد و با فرزاد فرزین اجرا کرد .

چاووشی حتی حاضر نبود اسم محسن یگانه را بیاورد
این مدیر برنامه به چگونگی قطع همکاری محسن چاووشی و یگانه اشاره کرد و افزود: از زمانی که آلبوم یک لنگه کفش در اینترنت پخش شد رابطه محسن چاووشی و یگانه به هم خورد البته ایشان بارها در کنسرت‌های خود می‌گفت به افتخار چاووشی دست بزنید اما بارها به او گفتیم که این کار را نکن ،چون ایشان سر و سری با ما ندارد حتی چاووشی هیچ گاه حاضر نبود که نام یگانه را در مصاحبه های خود اعلام کند و همیشه می‌گفت دوستان اما محسن یگانه سعی داشت بگوید من و چاووشی با یکدیگر خیلی دوست هستیم اما این امر حقیقت نداشت.
وی یاد آور شد: دو سال قبل از آنکه از یکدیگر جدا شویم دوست داشتم تا با چاووشی همکاری داشته باشم اما ایشان از من به صورت جدی خواست تا با چاووشی همکاری نداشته باشم.
چراغعلی ادامه داد: من به کار حرفه ای اعتقاد داشتم و به همین دلیل با چاووشی همکاری نکردم البته این نکته را باید بگویم که در چهار سالی که با یکدیگر همکاری کردیم هرآنچه که من از او خواستم را انجام داد و نمی‌شود همه چیز را یک طرفه گفت، کلیه مسائل مالی و بستن قرار دادها دست من بود البته شاید برخی مواقع اعتراض هایی داشت که گاهی مطرح بود.

محسن یگانه توقع داشت با فرزاد فرزین به خاطر او قطع همکاری کنم
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات بین یگانه و فرزاد فرزین نیز اشاره کرد و گفت: ایشان حتی بعد از اینکه مشکلاتی با فرزاد فرزین به خاطر یک آهنگ بوجود آمد از من توقع داشت که با فرزین همکاری نداشته باشم و من گفتم که سخنان او منطقی نیست البته قضیه فرزاد فرزین همین جا تمام نمی‌شود.
چراغعلی تصریح کرد: ما کنسرتی در کیش برای این دو خواننده گذاشته بودیم، ایشان با توجه به اینکه می‌دانست وقت نیست و ما از او می‌خواستیم که کنسرت خود را تمام کند اما وی ۴۰ دقیقه دیگر کنسرت را ادامه داد و حتی یک آهنگ را سه مرتبه با مردم خواند تا وقت کمتری به فرزاد فرزین برای اجرا برسد و ما از این کارها تعجب می‌کردیم چون از لحاظ شناخت مردم از خواننده ها وی را بیشتر می‌شناختند اما نمی‌دانستیم که چه دلیلی باعث می‌شود یگانه این کارها را انجام دهد.

مستقل شدن و رفتن یگانه از دفتر باعث مشکلات جدی بین ما شد
وی به آغاز مشکلات جدی بین او و محسن یگانه اشاره کرد و ادامه داد: برای ایشان با پول خودشان خانه گرفتیم و فضای ما پس از دور شدن از همدیگر متفاوت شد، بعد از ازدواج وی مشکلاتی بوجود آمد که بنده از بروز این مشکلات پیشگیری نکردم
چراغعلی خاطر نشان کرد: ما می‌دانستیم ظرفیت ها و توقعات ایشان در حال تغییر است به شکلی که یک شب در کنسرت کیش ایشان زمانی که از روی صحنه پایین آمد، مانتیور صدای خود را به سمت صورت نورپرداز برنامه پرتاب کرد و من با ایشان در هتل برخورد کردم و من به او گفتم اگر می‌خواهی این کارها را انجام دهی دیگر روی من حساب نکن.
این مدیر برنامه ادامه داد: هرگاه وی را به کنسرت گذار نشان می‌دادیم برنامه او کنسل می‌شد و برنامه را به شکلی طراحی می‌کردیم که با کنسرت گذار تا زمان اجرا با یکدیگر برخورد نداشته باشند.
melodymag

نگاه محسن یگانه به پدر شهیدش
وی همچنین در ادامه با اشاره به سخنان یگانه درباره استفاده نکردن از مزایای فرزند شهید بودن و باقی قضایا گفت: درباره سخنان وی که از فرزند شهید بودن خود و استفاده نکردن از رانت صحبت کردند باید بگویم این حرفها نیز حدی دارد، ایشان بگویند از چه سالی حقوق فرزند شهیدی می‌گیرند آیا با وام بنیاد شهید در خیابان فرجام آپارتمان نخریدند؟ اگر علاقه‌مند هستند می‌توانم شعری را که برای پدرشان سروده اند را منتشر کنم که همه متوجه احساسات ایشان نسبت به پدر شهیدشان بشوند با یک بیت آن که می‌گوید: «پدرم … من بود چفیش …، سهمم از دنیا همین بود که بگم بابا ندارم»
وی ادامه داد: مدارک ایشان که برای بیمارستان و گرفتن پول به بنیاد شهید بردند، در اختیار من است به نظر من انسان باید شرافت داشته باشد. وی همین پدر شهید خود را که امروز از او مایه می‌گذارد بارها به صورت دیگر مطرح کرد، ما از وی می‌خواستیم که این کار را نکند اما یگانه این مسائل را بار دیگر ادامه می‌داد.

محسن یگانه از ما خواست مادر و خواهر او را به سالن راه ندهیم
وی خاطر نشان کرد: من نمی‌خواهم سمت وسویی به سخنانم بدهم اما لازم است حرفهایی گفته شود، یگانه نباید چهار و پنج سال گذشته خود را فراموش کند ایشان شخصی است که خیلی خوب از صداقت و سلامت صحبت می‌کند اما در نخستین کنسرت که در وزارت کشور داشتیم وی به من تماس گرفت و پس از اینکه مادر و خواهرش گفته بودند که به مکان کنسرت می‌آیند از من خواست آنها را به سالن راه ندهیم اما زمانی که رسیدیم آنها وارد سالن شده بودند.
چراغعلی ادامه داد: به خواسته ایشان مادر و خواهرشان را با دو مامور در اتاق شیشه ای گذاشتند پس از آن بچه های حراست سالن وزارت کشور به ما اعتراض کردند که این چه برخوردی است که من گفتم این یک مشکل شخصی است.

محسن یگانه معتقد بود بنیامین اصول خوانندگی را نمی‌داند
چراغعلی به مشکلات محسن یگانه و بنیامین اشاره کرد و افزود: درگیری وی با بنیامین نیز اینگونه بود که در کنسرت کیش صحبتهایی را درباره بنیامین انجام دادند که بنیامین خواننده نیست و اصول خوانندگی را نمی‌داند و مطلب را بدون هماهنگی من منتشر کرد و من بار دیگر به او اعتراض کردم چرا بر ضد خواننده ای که مردم دوستش دارند سخن گفته اما این روزها که قرار است با هم همکاری داشته باشند به دلیل برگزاری کنسرت های خارج از کشور است.
وی در ادامه به سخنان دیگر محسن یگانه اشاره کرد و افزود: یک نکته دیگر نیز باید بگویم که محسن یگانه خیلی دچار توهم است و من پیشنهاد می‌کنم دوز مصرف کلوورازپام را کم کنند چون ایشان در چهار سال یاد نگرفته اند که چگونه باید آن را مصرف کنند و بارها دچار مشکلاتی شدند.
این مدیر برنامه تاکید کرد: سرویس کاری من مشخص است و پس از قطع همکاری با ایشان با هشت خواننده جدید در حال همکاری هستم. مشکل من با یگانه بر روی کنسرت گذاشتن نبود چون پس از اینکه چند کنسرت یک خواننده بگذارد می‌تواند بدون مدیر برنامه این کار را انجام دهد اما من به خاطر اینکه مشکلاتی برای نوازنده ها و ایشان بوجود نیاید همیشه در کنار او بودم اما صحبت این نیست که من تمام کارها را می‌کردم.
وی اظهار کرد: من از سال ۸۰ برای اصفهانی، عصار و خواننده های دیگر کنسرت می‌گذاشتم و کار خود را به خوبی بلد بودم اما پس از آلبوم رگ خواب از ایشان شکایتی را داشتم که باعث ممنوع الکار شدن وی شد و قضایا در حال حاضر در دادگاه رسیدگی می‌شود.

غلو از کارهای عادی یگانه بود
وی در ادامه سخنان خود افزود: بارها در کنسرت ها بین آهنگ ها از خودش و ساخته هایش تعریف می‌کرد که مورد اعتراض من بود به طور مثال می‌گفت من فلان آهنگ را یک روزه ساخته ام و ضبط کرده ام فکر نمی‌کردم به این میزان مورد توجه قرار گیرد.
مدیر برنامه سابق محسن یگانه تصریح کرد: در حالی که اینطور نبود همه اعتراض می‌کردند که کار خوب را باید مردم تعریف کنند نه خود ایشان که هنوز هم به این روند ادامه می‌دهد.
چراغعلی همچنین به انتخاب یک نام برای آلبوم محسن یگانه از طرف خود خواننده اشاره کردو گفت: وی اسم آلبومی‌را انتخاب کرده بود تحت عنوان «این سی دی را بخر» سپس از هوادارانش خواست که نام آلبوم را انتخاب کنند و همین نامی‌را که خودش ساخته بود به عنوان نام انتخابی از هوادارن اعلام کرد حتی خبر ازدواجش را بعد از ۸ ماه با تبلیغ در مجله و سایت اعلام کرد.
وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: این آخرین بار است که شان خودم را پایین می‌آورم و در مورد ایشان صحبت می‌کنم اما اگر لازم باشد در مرتبه بعد تمام مدارک و عکس ها و فیلم های موجود را منتشر می‌کنم. آنوقت سوراخ موش پیدا کردن برای بعضی ها در ایران خیلی سخت است.

عکس‌ها: مجله موسیقی ملودی

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

36 دیدگاه

 1. ما حرف شمارو باور نداریم آقای چراقعلی ما تنها به صورتی حرف شما رو باور می کنم که خود آقای یگانه بگه که حرف های شما صحت داره
  وهمچنین لطفا دیگه مساعل خصوصی دیگران رو داخل فضای مجازی بیان نکنید مخصوصا اگه درمورد محسن یگانه باشه چون هیچ کس حرف شمارو باور نمیکنه ماهمه محسن یگانه رو باور داریم و برای شما هم متاسف هستیم چون آقای یگانه به شما اعتماد کرد و شما چجوری آبروی اون رو بردید اما موفق نشدید چون ما به محسن یگانه اطمینان داریم و برامون مهم نیست که در زندگی شخصی ایشون چه اتفاقی می افتد

 2. آقای چراقعی شما به چه جورعتی میاین درمرد آقای یگانه اینجور صحبت می کنید بخود ایشون ربط داره که می خواد چطور با مادر خواهرش رفتار کنه
  شما که اینجوری دارید آبروی محسن رو می برید رفتین پول دادید تا عمل کنه فکر کردید باور میکنیم چرا شما هیچ حرفی بر علیه خودتون نزدید شما دارید دروق میگید شما هر حرفی که بزندیدرو ما باور نمی کنم ما همیشه آقای یگانه رو دوست داریم و هیچ حرفی که بر علیه ایشون باشه رو قبول نداریم

 3. ایشون کی باشه که بخواد درمورد محسن یگانه نظر بده. بعدش مساعل شخصیش به خودش مربوطه نه به ببوباقالی

 4. ببین اقای چراغعلی محسن یگانه یه خواننده بزرگ و مطرح وشماهم از این میسوزید که خواننده به این خوبی رو ازدست دادید دزم اقای یگانه هیچ مشکلی درباره قلب نداشته وندارد ثانینا ادم باید چقد پست باشه که اینجور حرفارو بزنه ما طرفدار محسن یگانه هستیم وبا هیچ حرفی ازش جدا نمیشیم اینم بدونید ثالثا به شما دعوا های خوانوادگی ایشون هیچ ربطی نداره گوشسد؟؟؟؟؟

 5. آقای چراغعلی …
  محسن یگانه حتی اسمی از شما نیورد تو مصاحبه
  آدم چقدر میتونه پست باشه که بیاد آبروی یه شخصی با این همه طرفدارو ببره
  ببین آقای چراغعلی
  محسن یگانه همیشه تو قلب ماست
  هیچ طرفداری بخاطر حرفای مسخره شما خوانندشو تنها نمیذاره
  درضمن خود محسن گفت بچگی کرده تو جوونیاش که با شما همکاری داشته
  خودش گفت برگردم اینکارارو نمیکنم

 6. اقای چراغعلی به خودشون مربوطه که با مادر و خواهرشون مشکل دارند یانه اینم باز به خودشون مربوطه بخوان از سهمیه استفاده کنند محسن یگانه از یک سالگی بابا نداشته درد بزرگیه درست نیست؟ بعدشم محسن یگانه پسر بسیار خوبیه من واسه ی بابام هم حاضر نیستم خرج کنم تو چه طوری اومدی سه بار پول عمل قلب اقا محسن رو دادی محسن یگانه توی دانشگاه ازاد تهران درس می خوندن. حتی من عکس خونه ی توی تهرانشون رو هم دیدم به خاطر این اومده بودند تهران که اینجا استودیو های خوبی داشته برای البومش اومده بود خواهشا تهمت نزنیم و بیخودی حرف نزنیم اون دنیا جواب خدارو چه جوری می خواهید بدید من موندم واقعا که خجالت داره بی ادبا.

  • دقیقا من حقیقتش امروز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت نود وشش دلم گرفته بود از بعد اذان ظهر شانسی شانسی کنار یه قبری نشستم زیارت نامه گوش کردم که یهو متوجه شدم کنار قبر پدر بزرگ محسن یگانه شادروان اسماعیل یگانه پدر شهیدان محمدرضا پدر محسن و پسر شهید دیگرش علیرضا یگانه بودم که الآن تو اینترنت سرچ کردم این مطلب رو از آقای چراغعلی میشنوم خیلی درد ناکه بابت این همه تهمت

 7. Dar zemn aghaye cheragh bekhatere mozakhrafate doroogheshoon hokme dadgah ba4ashoon sader shoda va alan dar zendan be sar mibarand khosgbakhtaneh 😀 in aghebate arajifiye ke tahvile mardom dadan va ye ede sade lohtar az khodesham harfeshoono ghabool kardan! Baraye hamegi shafaye kamel ra az khodavand khastaram :))

 8. Agha sina , dooste aziz ! Shoma jaye dg boro khodeto matrah kon lotfan va too kare benyamino mohsen dekhalat nakon! Oona alan moshkelateshoono kamelan hal kardan va hich gelayeE vojood nadare! Pas shoma lotf kon kase ye daghtar az ash nasho va boro too hamoom be karet edame bede ! Mamnoonam 🙂

  • من خودم طرفدار شدید چاوشی هستم. چون کارهاش قویه و روم تاثیر میزاره و باهاش حس میگیرم.
   یگانه هم صداش برام نستالژیک هست و با بعضی آهنگاش خاطره دارم.
   الان خودمو میزارم جای هوادارای یگانه.
   اگه کسی مثل تو به چاوشی اینا رو گفته بود نه فقط من بلکه تک تک هوادارا چنان تکه پارش میکردیم و خواهر مادرشو … میکردیکم که از وجودش پشیمون بشه.
   ببین هوادار با صدا و ترانه های خواننده محبوبش زندگی میکنه حس میگیره دوسش داره.
   تو حتی اگه حرفات درست هم باشه نباید تو یه جای عمومی این حرفا رو بزنی و دل اون هوادارا رو بشکنی و ناراحتشون کنی.
   اصلا گیریم یگانه خواننده نیست و یه آدم معمولی . کسی که آبروی یه آدم رو جلو بقیه ببره اون آدم قابل اعتماد نیست و آم خوبی نیست. ما حق نداریم آبروی کسی رو جلو بقیه ببریم و آبروی کسی رو به بازی بگیریم حتی اگه حرفامون درست باشه و با مدرک.
   نتیجه ای که من میگیرم از این حرفا ین نیست که این حرفا درسته یا غلط چون خدا میدونه. اینم نیست که یگانه شخصیتش خوبه یا بد اونم خدا میدونه. هر چی هست به خودش مربوطه و چیزی هست خیلی آهنگ داره که ایرانیا باش خاطره دارند و دوسش دارند.
   اما نتیجه ای که صد در صد میتونم بگکیرم اینه که شما آم درستی نیستی و این کارت اشتباه بود که با آبروی یه انسان بازی کردی.

 9. سلام اقا ساسان

  بنده خیلی از موسیقی میفهمم خیلی خواننده هم هستم

  با خواننده های بزرگی هم در ارتباط هستم که همشون مزخرف بودن اخلاق محسن یگانه رو تایید میکنند

  یه خورده واقع بین باشین شما مگه قضیه بی احترامیش به بنیامین رو خبر ندارین؟

  محسن یگانه با جسارت تمام به بنیامین گفته خواننده ای که هیچی بلد نیست

  اقای علامه موسیقی که بهم میگی توی حموم میخونی بفرمائید صاحب سبک بودن بهتره یا مثل پنجاه سال قبل خوندن؟

  اقای محسن یگانه بی چشم و روست

  با ارزوی موفقیت

  یاعلی

 10. کلونازپام رو خوب اومدی! 😀

 11. اولا آقا سینا شما که یکم بالاتر نظر دادی شما نه تنها خواننده نیستی بلکه گمون نمیکنم یکبار هم اهنگ گوش کرده باشی البته اگر هم باشی ته تهش تو حموم میخونی
  دوما آقای چراغعلی ازاین میسوزن که خواننده ای به این خوبی رو از دست دادن
  سوما فرض مثال که حرف های ایشون صحت داشته باشه که نداره درست نیست ایشون با ابروی بقیه بازی کنن

 12. من هم با قضاوت از خوانده شدن مطالب بر فرض محسن یگانه خورده شیشه دارد ایا اصرار زندگی کسی را باید فاش کرد صرفا بدون هیچ شناختی از شخصیت ایشان مسائل مالی هیچ وقت شان و منزلت کسی را پایین نخواهد اورد. همه ما لختی دنیا امدیم. موفق باشید کمی مراعات احترام متقابل و راز داری بد نیست

 13. محسن چقد دستش موووووووووووووووو دارهههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  🙂

  شاد باشید بابا دلتون خوشه……………………!

  شوخی کردم بوخودا هیشکی قد من محسنو دوست نداره هیششششششششششششششششکی…….!

  من عاشق کمیل هم هستم.پسر عمو وبرادر محسن عزیز…..!!!!!!!!!!!!

  کارشون درسته…………….

 14. سلام. من هرچه عاشق بنیامینم از یگانه متنفرم چون خودم خواننده هستم میفهمم آقای چراغعلی چی میگه. واقعا برا طرفداران یگانه متأسفم

 15. جاست محسن یگانه

  واقعا متاسفم امیدوارم خدا جوابتو بده که شکل وشمایل یه خواننده رو میاری پایین
  محسن یگانه شاید مشکلاتی تو زندگیش داشته ولی شما هیچ حقی نداری که اونارو بگی ورسانه ایش کنی

 16. آخه مردک فکر کردی همه مثل خودت انقدر خنگن که این حرفارو باور کنن؟؟
  چند وقته مواد بهت نرسیده اینطور توهم زدی
  بیچاره !
  هرکی این مطالبو میخونه میمیره از خنده
  منم اگه جای تو بودم و دیگه محسن منو نمیخواست میومدم میشستم تو اینترنت هی مزخرف تحویل مردم میدادم
  خدا شفات بده ایشالله
  ایشالله تو همین چند روز حکم دادگاه درموردت رو میبینیم تو اینترنت
  اونموقع قیافت دیدنیه !!

 17. باعرض سلام
  این مطالب تا حدی درستن
  اما اون ۹۹%که غلط هست آقای کمیل یگانه بررسی میشود.

 18. مثل اینکه بعضیا دیگه خیلی بیکار شدن میشینن تو خونه سایت و وب درست میکنن شخصیت مردمو خراب کنن!خب عزیز من این همه کار تو دنیاست…میتونی اوقات فراغتتو باهاش پر کنی!مثلا بشینی تو خونه بافتنی ببافی،بری بیرون دور بزنی،رو پایی بزنی!!!این خوضعولات چیه تحویل مردم میدی آخه؟؟؟؟۱۰۰%میدونم اصن چراغعلی این حرفا رو هم نزده!!والله…
  جاااااااااااااااااااست یگانه♥♥♥♥♥♥
  چشماتون در بیاد از کاسه که نمیتونین آدم به این موفقی و باشخصیتیو ببینین…!!

 19. بین برو خدا روزی تو یه جای دیگه حواله کنه .فک کردی همه مثل خودت کوته فکرن ؟ یا فکر کردی ما احمقیم ؟ اگه از اون اول از نزدیک در جریان کار های محسن یگانه نبودم می گفتم ۱ درصد داری راست میگی . ولی متاسفانه حرفات از اون اول تا آخر همش دروغن .یه چیزایی می گم بلکه یادت بیاد ماجرا از چه قرار بوده :این عمل های که میگی واسه محسن یگانه انجام دادی فک نمی کنم عمل های ارزونی بوده باشن ، اونوقت از ما انتظار داری باور کنیم که تو از جیب خودت واسه یه آدم اینهمه خرج کنی ، یعنی تو انقدر دلسوزی که حاضری میلیون ها تومن پول از جیبت واسه یه کسی که به قول خودت هیچی نداشته بدی ؟ این حرفتو هیچ کس باور نمیکنه . اما اون حرفایی که راجع به خواهر و مادرش زدی : من خودم فیلم کنسرت رو دیدم که خواهر و مادرشو بغل کرد اونوقت تو این جوری میگی ، واقعا که . اگه محسن علاقه ای به خارج رفتن داشت تا حالا مثل خیلی های دیگه حتما میرفت تازه بهش پیشنهاد هم شد اما نرفت . تو که ادعا میکنی بگو چرا نرفت ؟؟ میگی محسن محل زندگی نداشته پس چطور قبل از آشنایی با شما توی تهران دانشگاه قبول شده ؟اگه محل زندگی نداشته با چه امیدی اومده تهران درس بخونه ؟ راستی کسایی که از بنیاد شهید استفاده میکنن هر دانشگاه سراسری رو بزنن قبولن ، پس چرا محسن دانشگاه آزاد درس خونده مگه نمیگی که از مزیاش استفاده کرده ؟؟ خیلیه نگفتی خرج دانشگاهشم خودم می دادم ، هر کی ندونه میگه تو چقدر آدم خوبی هستی . نفس بریده رو همه میدونن چاوشی یا کس دیگه ای منتشر کرده که حتی خود محسن هم به پخش اون آهنگ اعتراض داشت . در رابطه با بنیامین هم همه می دونن که بنیامین به خیلی از هنرمندامون حرفایی زده بود که اصلا حرفای قشنگی نبودن ، محسن هم به این حرفای بنیامین واکنش تندی نشون داده بود البته در مطبوعات نه در کنسرت که شما میگید . من تاحالا نشنیدم که محسن تو کنسرت از بدیه کسی گفته باشه ، تازه تو کنسرت از بنیامین هم عذر خواهی کرد . اگه محسن از نظر اخلاقی مشکلی داشت خانومش این همه سال باش زندگی نمیکرد . اگه محسن باباشو دوست نداشت موقع خوندن آهنگ یه هفته به عید به هق هق نمی افتاد . من نمیدونم خبر ازدواجشو چقدر بعد منتشر کرده ، فقط میدونم این حرفت هم مثل بقیه حرفات دروغن ، در کل این موضوع به شما چه ربطی داره ؟ تازه من یادمه چند ماه قبل از اینکه اعلام کنه ازدواج کردم گفته بود قصد داره که ازدواج کنه . تو که میگی یگانه و چاوشی باهم انقدر بدن پس چرا هروقت یکیشون آلبوم میده ‏، اون یکی طرفداراشو به‏ خریدن آلبومش دعوت می کنه .تازه چند وقت پیش هم چاوشی گفته بود محسن خونه ما شام دعوت بوده . فکر کنم به نظر شما برای دعوا رفته بود خونشون ، آره ؟؟ راستی چرا از خودت نمیگی که بعد از فسخ قرار دادی که با محسن داشتی چطور یه قرار داد ۵ ساله اونم بدون اطلاع محسن باش امضا کردی ، جالبه نه ؟؟‏ بد نیست یادت بیاد قبل از اینکه با محسن کار کنی هیچ کس تو رو نمی شناخت اما قبل از اینکه محسن با تو کار کنه ترک هاش تو اینترنت بودن . این اتفاق نه تنها واسه محسن واسه فرزاد فرزین و تو هم افتاد . حالا دیگه معلومه مشکل از کدوم طرف بوده . اگر هم محسن یک درصد از این برچسب هایی رو که تو بهش می چسبونیو داشت این همه سال علی ثابت و گروه ارکستش که آدم های فوق العاده با شخصیتی هستند در کنارش نمی موندن و اینقدر تو دل مردم جا نداشت . محسن راست میگه که آدم هایی مثل تو در کنارش جایی ندارند . خدا بهتر می دونه که یکی مثل محسنو انقدر بالا برده و یکی مثل تو رو ….‏↳‏ آدم های مثل تو که صداقت در وجودشون از بین میره حافظه شون هم ضعیف میشه مجله موسیقی ملودی لطفا تایید کنید که همه متوجه بشن حق با کیه . چون فقط حقیقتو گفتم .

 20. اینگونه صحبت هاغیرمنطقیه چون که محسن خودش حضورنداره بایدخودش باشه تادرباره ی اینگونه صحبت ها پاسخ مناسب بده.اگه خودش نباشه این صحبت ها به دردنمیخوره وفقط الکی دارین غیبتشومیکنبن!!!!!!!!!!

 21. masalan mhkhayn ba in harfa chi ro sabet konin?in ke agaye yeganeh badan?harchegad ham az in harfa bezanin nemitonin hich asibi be agaye yeganeh vared konin ba in harfa hata yeki az tarafdaraye agaye yeganeh ham kam nemishe
  modir ejrayie jadideshonam kheyli agaye khobi hastan man didmeshon
  omidvaram dige az in moshkelat pish nayad
  agaye yeganeh shoma ham narahat nashin ma ta akharesh poshtetoonim:)

 22. یگانهاصلا خواهرنداره تک بچه است.اول تو اینترنت تحقیق کن بعدا مزخرف بنویس که ضایع نشی روانی

 23. خودت واون احمقی که ای خزعولات رونوشته گوه نخورید .دروغ که مالیات نداره.برو از خدا بخواه ببخشت

 24. hamin shayeato bendazid inam bere .lamasab cheraghali payambar bod enghadar mehraboon bod .aslan goft mage cheraghali cheghad az hamin yegane khorde? enghadar hamin kararo kardan va edame ham dare k shadmehr raft inam bere hame badan ghadresho migiran

 25. من از اقای چراغعلی خ ممنونم چون ما رپ روشن کرد اقای یگانه در حد یک سوپر استار نیست واقعا باید با ایشون برخورد کرد من منتظر اون اسناد و مدارک نیز هستم
  واقعا دیگه انسانیت دداره گم میشه

 26. این آقای چراغعلی واقعا بی معرفت هستن آقای یگانه هرکاری که کرده باشن به خودشون ربط داره واین هر کسی هر جای که باشه میتونه کار اشتباه کنه وتازه اگر واگر هماشتباه کرده باشن خدا پیگیری میکنه وما طرفدارانش تا آخر طرفدارش می مونیم ما بیدی نیستیم که به این باد ها بلرزیم … تمام

 27. من با محسن همکلاس بودم.خیلی ها … که الان اینطوری شده

 28. واقعن فکر کردید این حرفا راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اون بی…….که این حرفارئ زده از خدا نترسیده…………..
  خجالت بکش……..

 29. با نظر من گفتن این حرف چیزی از محبوبیت محسن یگانه کم نمی کند. خواندن شعر به پدر شهیدش چه ربطی به حقوق گرفتن ایشان دارد.هر کسی پدر خود را مخصوصا اگر جان خودش را در راه وطن داده باشد باید ستایش کند و خوبه که حالا نگفتید که مثل تهمت های دیگه که این شعر هارو هم از جایی دزدیده و خوانده است. در واقع این حرفها نشان دهنده دشمنی واضح چاغعلی با محسن یگانه است. اینکه ایشان از نقطه صفر با این جایگاه رسیدند نشان دهنده استعداد واقعی ایشان می باشد. در ضمن اقای چاغعلی شما نیازی به پایین آوردن شان خودتان ندارید زیرا انتشار اسرار زندگی مردم نشان دهنده پایین بودن شان شما می باشد.اگر مشکلی با ایشان دارید از طریق قانون پیگیری کنید.

 30. اينكه اقاي چراغعلي ايناروگفته بااين كار خودشوبيشترخراب كرده درموردمادر خواهر اقاي يگانه خوب هركسي توزندگيش يخ سري مسائل خانوادگي داره اين كه اقاي يگانه محل زندگي نداشته والان داره خوب تلاش خودش بوده شعر پدرش هم خوب بازخونوادگيه درضمن هركسي توسن وسال محسن يگانه چندبرابرخودشوگم ميكرداينكه بيتب شون رو عمل كردن وبقيه چيزا اگه براي اقاي چراغعلي سودي نداشت غيرممكن بود اينكارو بكنن درضمن براي بقيه چيزا اقاي محسن يگانه به ايشون اعتمادكرده هرچي بوده رازبوده دور ازانسانيته برملاكردنش چراغعلي سعي كرده ازاقاي يگانه غول بسازه هرچي صفت بد بوده گفته

 31. به نظر من اقای یگانه نمیتونن همچین اخلاقیاتی داشته باشن و اقای چراغعلی باید افتخار کنن که مدت کوتاهی با ایشون همکاری داشتن.البته اقای یگانه هم اشتباه کردن که همچین ادمی رو برای همکاری با خودشون پذیرفتن.چراغعلی باید بجای اینکه شایعه پراکنی کنن به پزشک مراجعه کنن چون فقط دارن خودشون رو عذاب میدن همین و بس

 32. همتون با هم غلط کردین!!

 33. بیشترین اشتباه ها تقصیر اقای چراغعلی بود چون که کسی که اماتور هست نباید فوت و فن بعضی از کار ها را به وی یاد که این مسئله موارد مالی بود
  این طور ادما که نمیدونن حقوق کپی رایت چیه انتظار بیشتر از نباید داشت اقای چراغعلی
  محسن یگانه بچه است و نمیدونه پا به چه عرصه ای گذاشته وقتی در یکی از کنسرت ها همراه ایشان بودم طوری رفتار میکرد میخواستم با وی برخورد فیزیکی کنم
  محسن یگانه ابروی موسیقی ایران را به …… می دهد

 34. behtare eghaye yegane dar barabare in hame harf javabhai bedand ta havadaraneshoon….pas montazerim agar harfi hast

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*