ادل احساسش را با آهنگ‌هایش بیان می‌کند

adele

ادل، خواننده زن بریتانیایی می‌گوید که فقط از طریق موسیقی می تواند احساسات درونی اش را بیان کند.
به گزارش مجله موسیقی ملودی از آفتاب بسیاری از آهنگهای آلبوم ۲۱ که آخرین و جدیدترین آلبوم این خواننده ۲۳ ساله است، تجربیات تلخ این خواننده هنگام جدایی از عشق سابقش را بیان می کند و ادل ادعا می کند که فقط از طریق آهنگ‌هایش می تواند احساسات واقعی و درونی خود را بازگو کند.

او می‌گوید: «من هیچ وقت نمی توانم درباره احساساتم صحبت کنم. اگر با کسی که عاشقش هستم مشکلی پیدا کنم و بخواهم با او جدی صحبت کنم، به طور معمول نمی توانم احساسات درونی و آنچه را که می خواهم به زبان بیاورم، فقط می خندم و یا گریه می کنم. در هنگام حرف زدن هیچ وقت لغت‌هایی که لازم دارم را پیدا نمی کنم.»
اما ادل ادعا می کند که وقتی ترانه می نویسد لغات و جملاتی که برای بیان احساساتش به آنها نیز دارد، خود بخود به ذهنش می رسند و گاهی اوقات خودش هم نمی داند این اشعار و ترانه ها از کجا می آیند.

به نقل از آفتاب، ادل به نسخه آمریکایی مجله «ووگ» گفت: «من نمی دانم این اشعار از کجا به ذهنم می رسند. چرا که به طور معمول شعر و کتاب‌های ادبی نمی خوانم و دامنه لغات و میزان دانش من درباره زبان و ادبیات چندان زیاد نیست. به خصوص وقتی صحبت می کنم دامنه لغاتم بسیار محدود و کم است. اما وقتی ترانه می نویسم و احساساتم را از طریق نوشتن این ترانه ها بیان می کنم انگار مغزم ناگهان فعال می شود و اشعار و جملات بسیار زیادی به ذهنم می رسد.»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*