گروه خورشید سیاه اولین کنسرت خود را در حمایت از محیط زیست اجرا کرد

khorshid-e-siah

گروه موسیقی «خورشید سیاه» اولین کنسرت خود را در حمایت از محیط زیست در تهران به روی صحنه برد.
به گزارش مجله موسیقی ملودی این گروه «پاپ راک» که در سال ۹۰ تشکیل شده است با همراهی «طاهر علیرمضانی» سرپرست/گیتار باس، «جهانگیر رها» خواننده/گیتار آکوستیک، «آرش اسلامی» گیتارالکتریک و «صلاح‌الدین کرد» درامز برای نخستین بار در روزهای ۱۸ و ۱۹ اسفند ۹۰ در سالن همایش «سرای محله ایوانک» به‌روی صحنه رفت.
علیرمضانی سرپرست این گروه در گفت‌وگو با خبرنگار مجله موسیقی ملودی استقبال از این کنسرت را با توجه به نو بودن درون‌مایه اشعار و نگرش حمایت از محیط زیست، بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: «ما زمان زیادی برای تبلیغات در اختیار نداشتیم اما با همراهی انجمن‌هایی مانند کانون محیط‌بان، دیده‌بان حقوق حیوانات و انجمن حمایت از حیوانات موفق به اطلاع‌رسانی درباره این برنامه موسیقایی شدیم و این کنسرت با استقبال خوب دوستداران محیط زیست و علاقمندان به موسیقی روبه‌رو شد.»
وی در خصوص فعالیت‌های گروه خورشید سیاه گفت: «این گروه در سال جاری به‌واسطه آشنایی پیشین‌ام با جهانگیر رها تشکیل شد. آقای رها سراینده اشعار متن آهنگ‌های گروه نیز هستند. همزمان با احساس نیاز ما به بها دادن به محیط زیست در زندگی روزمره، کارهای موسیقایی این گروه با رویکرد حامی محیط زیست تهیه شدند و هم‌اکنون اولین آلبوم «خورشید سیاه» در دست تهیه است.»
وی افزود: «برای آلبوم اول گروه، تاکنون نامی را انتخاب نکرده‌ایم، متن شعرها که اکثراً در مورد محیط زیست و مفاهیم اجتماعی‌اند مجوز گرفته و آهنگ‌ها در حال تهیه و ضبط هستند.»
علیرمضانی در رابطه با فعالیت‌های  اخیر خود گفت: «آهنگ‌سازی آلبوم موسیقی «اگزوزها و کلاغ‌ها» را برعهده داشته‌ام. این آلبوم که امروز (دوم اسفند ۹۰) توسط شرکت آوای باربد منتشر شد، آلبومی کلام‌محور است که متن اشعار آن‌را جهانگیر رها سروده که به مضامین اجتماعی می‌پردازد. رونمایی از این آلبوم نیز در دو شب کنسرت خورشید سیاه انجام شده بود.»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*