دختر ۱۵ ساله مدونا یک هنرمند مخفی است!

melodymag

پس از انتشار آلبوم جدید «مدونا» با نام MDNA در ۲۳ مارچ امسال، رسانه‌ها اعلام کردند که دختر ۱۵ ساله مدونا با نام «لوردس» در خواندن، تهیه و ضبط یکی از آهنگ‌های این آلبوم تحت عنوان «فوق ستاره» همکاری داشته است.
به گزارش مجله موسیقی ملودی «لوردس» که استعدادهای مادرش را به ارث برده از مدونا تقاضا کرده که نام و مشخصات وی در شناسنامه آلبوم و آهنگ «فوق ستاره» ثبت نشود و هویت وی مخفی بماند!
در این زمینه یکی از رادیوهای آمریکا با مدونا مصاحبه‌ای را انجام داد و این فوق‌ستاره موسیقی پاپ و رقص در این زمینه گفت: «لوردس صدای فوق‌العاده‌ای دارد اما هیچ‌وقت نمی‌خواهد این را بپذیرد. او مانند مادرش است اما در حال حاضر در خفا نام مرا یدک می‌کشد.!»
تور آلبوم جدید مدونا در حال برگزاری‌ست و لوردس نیز به این تور دور دنیا ملحق شده است. این تور در سال ۲۰۱۳ در استرالیا به اتمام می‌رسد.
مدونا در این رابطه می‌گوید: «دخترم باید همراه من به تور می‌آمد چون اون تنها ۱۵ سال دارد و من باید مراقبش باشم. البته او هنوز تصمیم نگرفته که قصد دارد چه‌کار کند. لوردس یک پیانیست خوب است و صدای زیبایی دارد اما هنوز آمادگی بودن در کانون توجه را ندارد و دوست دارد مخفی بماند. او حتی ممکن است برای این‌که در تور جهانی من روی صحنه نیاید برود در واحد آرایش و تهیه لباس فعالیت کند!»
آلبوم MDNA بازگشتی برای ستاره ۵۳ ساله صحنه‌هاست. این خواننده مبتکر نیمی از آهنگ‌های آلبوم جدید را رقصی و با ضرباهنگ تند و نیم دیگر آن‌را پاپ تهیه کرده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*