ماجراهای ثبت شدن نام «گانزن روزز» در تالار مشاهیر راک‌اند رول

guns-n-roses

نام «گانزن روزز» گروه راک دهه هشتادی پرآوازه امسال در تالار افتخارات راک‌اندرول ثبت می‌شود اما یکی از معروف‌ترین اعضای این گروه، پس از گذشت سال‌ها اختلافات خود را با دیگر اعضا فراموش نکرده است.
به گزارش مجله موسیقی ملودی «گانزن روزز» که با «اکسل رز» (خواننده) و «اسلش» (سولیست گیتارالکتریک) در اواخر دهه ۸۰ میلادی به شهرتی بین‌المللی دست یافت، در تاریخ ۵ می ۲۰۱۲ پس از برگزاری مراسمی به تالار افتخارات راک‌اندرول می‌پیوندد اما «اکسل رز» طی انتشار نامه سرگشاده‌ای اعلام کرد نه تنها در این مراسم شرکت نمی‌کند که ناراحتی‌های وی از دست سایر اعضای گروه هنوز پس از گذشت سال‌ها فراموش نشده است.
در اوایل دهه ۹۰ گانزن روزز در اوج شهرت بود که اختلافات درونی اعضا منجر به فروپاشی این گروه شد. اکسل به تنهایی و با نام گانزن رزز به اجرای برنامه می‌پرداخت و سال‌ها بعد «اسلش» گیتاریست صاحب‌نام، گروه‌ها و بندهای دیگری را تشکیل داد.
اکسل رز در اوج شهرتی که به‌خاطر گانزن رزز به‌دست آورده بود بارها با مشکلات فراوانی که بین او و نامزدهایش به وجود آمد خبرساز شد و به دلایلی هم‌چون آزار دادن نامزدهایش پای این خواننده راک به دادگاه کشیده شد.
این خواننده جنجالی پس از گذشت سال‌ها اختلافاتش را با سایر اعضای گانزن رزز فراموش نکرده است.
به گزارش مجله موسیقی ملودی تالار مشاهیر راک‌اندرول به رسانه‌ها اعلام کرد: ما از این‌که اکسل نمی‌خواهد این افتخار را قبول کند ناراحت هستیم.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*