مدونا بر روی صحنه و درگیر با وظایف مادری‌اش

melodymag

مدونا، ملکه موسیقی پاپ سخت سرگرم آماده کردن خود برای برگزاری تور جهانی در پی انتشار آلبوم جدیدش است. او در این روزها اما با دشواری‌های تربیت کردن دخترش و معضلات دوران نوجوانی او هم دست و پنجه نرم می‌کند.

ستارگان عالم موسیقی و فیلم پیوسته در جنب و جوش‌اند و معمولا فرصت سرخاراندن هم ندارند. این امر دوچندان در مورد ستاره‌ای صدق می‌کند که نه تنها عنوان ملکه‌ی موسیقی پاپ را یدک می‌کشد، بلکه در کنار کار موسیقی در عرصه‌های بازیگری، کارگردانی، رقص، تألیف کتاب کودکان و حتی طراحی مد نیز فعالیت دارد.

مدونا که به تازگی آلبومی جدید روانه بازار کرده و سخت مشغول آماده‌سازی خود برای برگزاری توری جهانی است، در این روزها با چالشی دیگر روبروست که البته اغلب پدر و مادرها نیز با آن دست به گریبانند: معضلات تربیتی فرزندان در دوران بلوغ.

به گزارش نشریه‌ی آمریکایی “پیپل”، مدونا در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه ان بی سی گفته است: «این‌که من به تنهایی فرزندانم را بزرگ می‌کنم و این اندازه درگیر کار هستم، ساده نیست. اما با اتکا به عقل و هم‌چنین سخت نگرفتن مسائل گلیم‌ام را از آب بیرون کشیده‌ام.»

او افزوده که در برخورد با لوردس لئون، دختر ۱۵ ساله‌اش همان چیزهایی را می‌پرسد که دیگر مادرها جویای آن می‌شوند، از جمله «آیا تکالیف مدرسه‌ات را انجام دادی؟» یا «این چه لباس‌هایی است که پوشیده‌ای؟»

حال یکی از عکاس‌های جنجالی که کارشان شکار تصاویر خصوصی ستارگان است، تصاویری از دختر مدونا را حین سیگار کشیدن منتشر کرده که عصبانیت ملکه‌ی ۵۳ ساله‌ی موسیقی را به دنبال داشته است.

مدونا که اکنون از سیگار کشیدن دخترش آگاه شده، معتقد است که باید سختگیری بیشتری در برخورد با دخترش نشان دهد. او گفته است: «هر روز باید از نو در این باره بحث کنیم که چه چیزی مجاز است و چه چیزی نه. اما سیگار کشیدن چیزی است که برای من اصلا قابل قبول نیست.»

درخور توجه آن‌که مدونا و دخترش “همکار” هم هستند. هم در اجرای کنسرت و هم در عرصه مد و طراحی لباس. قرار است که لوردس در تور جهانی مادرش هنر رقص خود را به نمایش بگذارد. البته در سال ۲۰۰۹ هم او در کنسرت‌های مدونا در اسرائیل به عنوان رقصنده روی صحنه ظاهر شده بود.

  • رادیو آلمان

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*