مشکلات ظاهری «ادل» و تصمیم وی برای رژیم گرفتن

melodymag

در صنعت موسیقی جهان یک خواننده زن برای مطرح شدن، علاوه بر صدای خوب به فاکتورهای ظاهری هم نیازمند است. هر چند گاهی دیده شده که فاکتورهای ظاهری، صدا را هم تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و خواننده شدن مدل‌ها و هنرپیشه‌گان نمونه‌هایی از این دست است.
به گزارش مجله موسیقی ملودی با این اوصاف، خواننده‌هایی که تنها صدای خوبی داشته باشند و با اتکا به صدای خود به محبوبیت و شهرت دست پیدا کنند نیازمند اعتماد به نفس بالایی خواهند بود اگر که دارای فاکتورهای ظاهری مناسب از نظر دنیای مد و فشن نباشند.
«ادل» خواننده ۲۳ ساله انگلیسی چندسالی‌ست که با آوازهای سوزناک و گوش‌نوازش شهرت بسیاری را کسب کرده، این خواننده با وجود برخوردار بودن از چهره‌ای معصومانه، دارای اضافه وزن است و علاقه‌ای به کم کردن وزن خود نشان نمی‌داد.
اما در منابع خبری مختلف اعلام شده که ادل تصمیم گرفته با پیروی از یک رژیم لاغری تا تابستان در حدود ۲ سایز لاغر شود.
این خواننده که در زمستان سال گذشته با مشکلات حنجره دست به گریبان شده بود و حتی مورد عمل جراحی حنجره نیز قرار گرفته بود سیگار را ترک کرده و تصمیم دارد با در پی گرفتن سبک زندگی سالم‌تر، به رژیم خود نیز ادامه دهد.
یک طراح لباس پیش از این به صورت صریح به ادل گفته بود که خیلی چاق است اما ادل با عصبانیت اعلام کرد که نظر دیگران برایش اهمیتی ندارد و تنها در صورتی که خودش دوست داشته باشد رژیم خواهد گرفت.
ادل دوست ندارد شبیه مدل‌های روی جلد مجلات شود وی می‌گوید: «من نماینده گروه زیادی از خانم‌ها هستم و از این بابت به خود افتخار می‌کنم. اگر بازیگری حرفه من بود و به‌خاطر قبول یک نقش خاص مجبور به کاهش وزن بودم این‌کار را انجام می‌دادم اما در شرایط فعلی معتقدم وزنم به حرفه من ارتباطی ندارد.»
اکثر کمپانی‌های تولید و انتشار موسیقی می‌دانند که اگر در هنگام قرارداد بستن با این خواننده خوش‌صدا به اون بگویند که باید وزن خود را کاهش دهد وی با آن‌ها همکاری نخواهد کرد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

بدون دیدگاه

  1. ولی با همین هیکل هم بامزه و دوست داشتنیه!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*