آلبوم «احتیاط» با صدای «مهدی مقدم»

mehdi-moghaddam

آلبوم موسیقی «احتیاط» با صدای «مهدی مقدم» به تازگی وارد بازارهای موسیقی شده است.

به گزارش مجله موسیقی ملودی آلبوم جدید «مهدی مقدم» با قطعات شش و هشت در تیراژ ۴۰۰ هزار نسخه و با قیمت دوهزارتومان وارد بازارهای موسیقی شده است.

این آلبوم که دارای ۱۴ قطعه موسیقی است در فضایی شاد و به سبک هاوس تولید شده است. مقدم در مورد نامگذاری این آلبوم موسیقی می‌گوید: «نام اين آلبوم را «احتياط» گذاشتم، به دليل اينكه بنده پنج سال ممنوع فعاليت بودم و خواستم طعنه‌اي به خودم بزنم، كه از اين پس با احتياط بيشتري رفتار كنم.»

مقدم که در طی این سال‌ها حدود ۱۵۰ قطعه موسیقی آماده کرده است سعی کرده قطعات خوب و منتخب خود را در آلبوم احتیاط جای دهد.

اين خواننده با اشاره به اينكه آلبوم «احتياط» مخاطب نوجوان را نيز در نظر گرفته است، افزود: ترانه‌هاي اين آلبوم دو بخش دارد كه بخشي مخصوص جوان‌ترها و بخشي داراي اشعاري فاخر است كه بتواند مخاطب خاص خودش را جذب كند. به هر حال با نوجوانان بايد با كلام خودشان صحبت كرد و نمي‌توان به طور كامل در يك آلبوم قطعات سنگين ارائه داد.در ملودي‌ها هم سعي كرديم، تمام قشرها را پوشش دهيم.

این خواننده در مورد سال‌هایی که ممنوع الفعالیت شده بود اظهار کرد: «من چهارچوب‌ها را از ابتدا رعايت مي‌كردم، فقط زماني كه يكي از شبكه‌ها براي پخش كليپ‌هاي موسيقي مجاز بود، بنده هم كليپ‌هاي خود را در آن شبكه پخش مي‌كردم. اما يكباره آن شبكه مجوزش لغو شد و تمام خوانندگاني كه در آن شبكه كليپ‌هاي خود را پخش كرده بودند دچار مشكل شدند. اين در صورتي بود كه كليپ‌هاي من مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي را داشت.»

آلبوم موسيقي «احتياط» با آهنگ و تنظيم سعيد سام ،‌جمع آوري شده و سعيد نوشان نيز ملودي بعضي از قطعات را برعهده داشته است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*