چاپ تصویر مایکل جکسون بر روی قوطی‌های پپسی

michael-jackson

شرکت پپسی قصد دارد تصویر مایکل جکسون سلطان موسیقی پاپ را بر روی قوطی‌های نوشابه خود چاپ کند.
به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از آفتاب بنیاد مایکل جکسون و شرکت تولیدکننده نوشابه های پپسی و  چندی پیش اعلام کردند که قصد دارند تصویر نیم رخ و سیاه و سفید این خواننده مشهور را روی یک میلیارد قوطی نوشابه پپسی چاپ کنند.
در این حرکت نمادین که همزمان با بیست و پنجمین سالگرد انتشار یکی از آلبومهای این خواننده با نام “بد” انجام خواهد شد ، برخی از تصاویر مشهوری که در زمان حیات این خواننده برای تبلیغات کارهای مختلف او تهیه شده است روی این قوطی های نوشابه چاپ خواهد شد.
بعد از آمریکا ، چین اولین کشوری خواهد بود که تعداد محدودی از این قوطی های تصویر دار را دریافت خواهد کرد البته این قوطی های خاص یک ماه بعد از توزیع در آمریکا وارد چین می شود .سپس این قوطی های پپسی با تصویر مایکل جکسون که تعداد محدودی از آنها تولید خواهد شد ، در سراسر آسیا ، آمریکای شمالی و اروپا توزیع خواهند شد.
تولید قوطی های مایکل جکسون بخشی از کمپین جدید کمپانی پپسی با نام “برای حال زندگی کن ” است. هدف این کمپین ، استفاده و بهره برداری از فرهنگ پاپ برای افزایش میزان فروش است. در بازار رو به زوال نوشیدنیهای غیر الکلی ایالات متحده ، پپسی بعد از کوکاکولا و دایت کوک در رده سوم قرار دارد.

اولین بار سلطان پاپ در سال ۱۹۸۰ در آگهی تبلیغاتی کمپانی پپسی با عنوان “پپسی ،انتخاب نسل جدید” همکاری کرد وبه این ترتیب ارتباط بین مایکل و این کمپانی آغاز شد.
اما در طی همکاری طولانی مدت مایکل جکسون با شرکت پپسی اتفاق بدی رخ داد و در طول فیلمبرداری یک آگهی تبلیغاتی موهای این خواننده آتش گرفت و پوست سرش سوخت.
بعد از این حادثه مایکل جکسون بخاطر اعتیاد به مسکن ها و داروهای آرام بخش مقصر شناخته شد و همین موضوع باعث شد که او در سال ۱۹۹۳ به یک کلینیک ترک اعتیاد مراجعه کند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*