گروه شهنازی کنسرتی را در اصفهان اجرا می‌کند

melodymag

گروه موسیقی شهنازی به سرپرستی و آهنگسازی داریوش پیرنیاكان در ادامه تور كنسرت‌های خود ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در اصفهان برنامه اجرا می كند.

گروه شهنازی اولین برنامه تور كنسرت های خود را ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه امسال در تالار وحدت به صحنه برد و در پی اجرای تور كنسرت‌های خود قرار است ۱۵ و ۱۶ تیر در اصفهان برنامه اجرا كند.

اعضای گروه در این اجرا همان اعضای گروه در كنسرت تهران هستند و قطعات نیز همچون كنسرت قبلی از ساخته های علی اكبر خان شهنازی و داریوش پیرنیاكان انتخاب شده است.

طبق برنامه در بخش اول این كنسرت قطعات پیش در‌آمد، تصنیف به اصفهان رو، تصنیف مرغ سحر و رنگ اصفهان از ساخته‌های استاد علی اكبر شهنازی و چهارمضراب بیات راجع ساخته داریوش پیرنیاكان اجرا می‌شود.

گروه شهنازی در بخش دوم نیز قطعات اورتور دشتی، تصنیف مپرس، بازگشت (چهارمضراب دشتی)، تصنیف دلربا و تصنیف وفا از ساخته‌های داریوش پیرنیاكان را عرضه خواهد كرد.

در این اجرا حمید رضا نوربخش(آواز)، بهداد بابایی(سه تار و عود)، سیامك جهانگیری(نی)، روزبه رحیمی(سنتور)، آرش فرهنگفر(تنبك)، آرش كامور(كمانچه)، حامد جوكار(تارباس)، قاسم رحیم‌زاده(تار)، كامیار نعمت اللهی(تار)، یاسر بیات(كمانچه) و زكریا یوسفی به عنوان نوازنده (دف) ایفای نقش می كند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*