خواننده‌هایی که احتمالاً مجاز می‌شوند؛ نریمان

melodymag

نریمان فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۳ با نوازندگی کیبورد آغاز کرد و تا چند سال متوالی فقط به نوازندگی با گروه های مختلف می‌پرداخت. زمانی که در دانشگاه مشغول به تحصیل در رشته کامپیوتر بود خارج از دانشگاه با گذراندن دوره ای سلفژ تصمیم به خواندن گرفت، اولین شروع برای آلبوم به سال ۱۳۷۷ برمی‌گردد، زمانی که با عده ای از دوستان خود گروهی را تشکیل دادند و به جمع آوری آلبوم به سبک راک پرداختند که البته این آلبوم هرگز به بازار ارائه نشد تا اینکه سال ۱۳۸۲ با آشنایی نریمان و پیام شمس استارت آلبومی‌زده شد که در سال ۱۳۸۶ با نام «تابستان ۸۶» به بازار ارائه گردید.

با ارائه این آلبوم نریمان در عید سال ۱۳۸۷ در نظرسنجی های مطبوعات به عنوان پدیده سال ۱۳۸۶ شناخته شد، آلبوم وی با ساخت ویدئوهای متفاوتی همچون (عروسی، تک و تنها، آدمک ها و …) توانست به فروش فوق العاده دست یابد. همچنین بعد از ارائه آلبوم، اجراهای موفق و توانایی وی در اجرای زنده در شهرهایی همچون تهران، شیراز، کیش، بجنورد و … توانست به موفقیت روزافزون وی کمک بیشتری کند.

تنها نکته ناراحت کننده برای وی پس از ارائه آلبوم چاپ مطالب و اخبار و بیوگرافی اشتباه در مطبوعات بود و این عامل باعث شد تا او از مصاحبه با شمار بسیاری از مطبوعات به جزء برخی از آنان خودداری کند.

وی در حال حاضر مشغول جمع آوری آلبوم جدیدی است که مراحل پایانی خود را طی می‌کند و به زودی به بازار ارائه می‌گردد. نریمان درصدد است تا بتواند به صورت مجاز در موسیقی کشور فعالیت کند و آلبوم رسمی‌ خود را روانه بازار نماید.

  • روزنامه یکشنبه

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*