فرزندان مایکل جکسون با خانواده پدری‌شان درگیر شدند!

melodymag

در حالی‌که دعواهای خانواده جکسون همچنان ادامه دارد، برخی از منابع خبری ادعا کرده بودند که حساب کاربری پرینس، پسر بزرگ مایکل جکسون هک شده است و مطالب پست شده در صفحه توییتر او صحت ندارد و یک شوخی فریب آمیز است .

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از آفتاب روز پنج شنبه مطالبی در صفحه پرینس منتشر شد که نشان می داد فرزندان مایکل بخاطر مفقود شدن و بی اطلاعی از مادربزرگشان، از دست عمو و عمه هایشان که عامل این اتفاق بودند به شدت ناراحت هستند.

درگیری فرزندان مایکل با خانواده پدری‌شان زمانی آغاز شد که از حدود یک هفته پیش نتوانستند با مادربزرگشان ارتباط برقرار کنند و مفقود شدن او را به پلیس گزارش کردند. البته کاترین، مادر مایکل جکسون که در این مدت همراه دخترش به آریزونا رفته بود و مدت ۱۰ روز در آنجا بود، هم‌اکنون پیش فرزندان مایکل بازگشته است.

پرینس مایکل در صفحه تویتر خود نوشته بود: «مطمئن هستم که همه از اتفاقاتی که در چند روز گذشته رخ داده است خبر دارید. من مشتاقانه از خواهرم و مطالب منتشر شده توسط او حمایت می کنم و منتظر زمانی بودم که نظرات خودم را هم اعلام کنم. تا آنجایی که من به یاد دارم پدرم بارها به من هشدار داده بود که از افراد خاصی دوری کنم و همیشه مراقب کارهای آنها باشم. اگرچه خیلی خوشحالم که مادر بزرگم برگشته است اما بعد از اینکه با او صحبت کردم متوجه شدم که چطور او را گمراه کرده اند و دروغهای بزرگی به او گفته اند. از این موضوع خیلی خشمگین و ناراحت هستم.»

اما بعد از انتشار این مطالب ، برخی ادعا کردند که حساب کاربری پرینس هک شده است و متعاقباً این مطالب از صفحه پرینس مایکل حذف شد. اما حالا خواهرش پرینس به طرفدارانِ مایکل و خانواده‌اش، اعلام کرده  که هیچکس حساب کاربری برادرش را هک نکرده و این مطالب توسط خود پرینس نوشته شده است.

دختر مایکل در صفحه خود نوشت: «مطالبی که برادرم شب گذشته منتشر کرد درست ترین چیزهایی بود که تا به‌حال منتشر شده است….پرینس از من خواست کبه شما بگویم همه آن مطالب منتشر شده حقیقت داشت. این خود ما هستیم که در توییتر این مطالب را منتشر می کنیم.» بعد از آن ، پرینس دوباره مطالب حذف شده را در صفحه خود قرار داد!

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*