ترفندهای مدونا برای اینکه صدایش خوب بماند

madonna-mdna

این خواننده ۵۴ ساله که در حال برگزاری تور جهانی خود با نام MDNA است مدام از بخور صورت و داروها و درمانهای طبیعی استفاده می کند تا هر شب بتواند به بهترین شکل ممکن برنامه اجرا کند و بعد از اجرای هر کنسرت یک ماده خاصی را استنشاق می کند تا گلویش خشک نشود.
او در مصاحبه با یک برنامه تلویزیونی برزیلی که در اتاق او واقع در هتل میامی انجام شد ، گفت: در سرویس بهداشتی این اتاق من یک دستگاه بخور صورت با اکالیپتوس دارم تا صدایم نرم شود. علاوه بر این روی زانوهایم هم یخ می گذارم زیرا بعد از اجرای هشتاد و هشتمین برنامه این تور، زانویم کمی آسیب دید. علاوه بر این من یک چای مخصوص برای تسکین و نرم کردن گلو هم دارم که از دارچین، لیمو، عسل و مواد تسکین دهنده دیگر تهیه شده است.
به نقل از آفتاب، مدانا علاوه براین درمانها و داروهای طبیعی ، چند چیز دیگر هم وجود دارد که بدون آنها مدانا نمی تواند کنسرتهای متعدد خود را برگزار کند.

برای مثال مدانا برای تمرین کردن و گرم کردن صدایش از نوارهای کاستی که توسط مربی او در نیویورک فرستاده می شود استفاده می کند و هرگز این نوارها را به فایلهای صوتی ام پی تری تبدیل نمی کند زیرا او معتقد است که این فایلها امروزی بخوبی نوارهای قدیمی کار نمی کنند.
او گفت:” مربی صدای من در نیویورک برای من نوارهای کاست مختلفی تهیه کرده است که با استفاده از آنها صدایم را گرم می کنم و آماده خواندن می شوم .فقط با استفاده از این روشهاست که من می توانم صدها برنامه اجرا کنم و بازهم جان سالم به در ببرم . برای تمرین کردن و گرم کردن صدا نمی توانیم از یک دستگاه امروزی مثل آی پد استفاده کنیم زیرا این وسایل به درد کار ما نمی خورد علاوه براین هنگام تمرین کردن باید روی گوشمان نیز هدفونهای مخصوص بگذاریم بطوریکه نتوانیم صدای خودمان را بشنویم”

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. بسيار عاليه
    در صورت امكان موارد آموزشي دستگاه هاي موسيقي ايراني و كلاسيك را در مجله بياوريد . ممنون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*