مدونا ثابت کرد هنوز هم در اوج است

melodymag

تور جهانی جدید مدنا با نام  MDNA عنوان پر درآمد ترین تور سال ۲۰۱۲ را به خود اختصاص داد و این خواننده که به او لقب ملکه صحنه‌ها داده‌اند ثابت کرد که هنوز هم در اوج است.

به نقل از آفتاب مدنا از ماه می امسال تور بزرگ خود را آغاز کرده است و در این تور که نهمین تور جهانی اوست به بسیاری از کشورهای سراسر دنیا سفر کرده و کنسرت برگزار کرده است .

اما این کار و تلاش سخت مدنا بی پاسخ نماند زیرا درآمد حاصل از این تور حدود ۲۲۸ میلیون دلار بود و توسط مجله بیلبورد به عنوان سود آورترین تور سال ۲۰۱۲ انتخاب و معرفی شد.

تور بروس اسپرینگستین که هنوز هم ادامه دارد با درآمد ۱۹۸ میلیون دلار در مکان دوم جدول پردرآمدترین تورهای سال ۲۰۱۲ مجله بیلبورد قرار گرفت.

تور راجر واترز، راک استار بزرگ و رهبر سابق گروه پینک فلوید که از سال ۲۰۱۰ شروع شده است با درآمد ۱۸۶ میلیون دلار جایگاه دوم را بهخود اختصاص داد و تور جدید سیرک دوسل با نام ” مایکل جکسون جاویدان ” با درآمد ۱۴۷ میلیون دلار عنوان چهارم را بخود اختصاص داد.

تور کلد پلی، گروه راک انگلیسی با درآمد ( ۱۴۷ میلیون دلار ) در مکان پنجم، تور لیدی گاگا با در آمد ۱۲۴ میلیون دلار در مکان ششم ، تور باربرا استرایزند با درآمد ۴۰ میلیون دلار در ردیف هفتم، تور سر التون جان با ۳۲ میلیون دلار در مکان هشتم، تور جاستین بیبر خواننده نوجوان کانادایی با درآمد ۳۰ میلیون دلار در ردیف نهم این لیست قرار گرفتند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*