رپورتاژ: نشریه الکترونیکی ویولونیست در حال انتشار است

violonist

رپورتاژ: «ویولونیست» نام نشریه الکترونیکی تخصصی در زمینه ساز ویولن، نوازندگی ویولن، آموزش ویولن و موسیقی هنری است که با شماره استاندارد بین المللی ISSN 2322-3286 به زبان فارسی منتشر می‌شود.

این نشریه از یکم مرداد ماه ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و هم‌اکنون به طور مداوم در حال انتشار است و هدف اصلی آن ارتقاء سطح هنرجویان، نوازندگان و معلمان ویولن و پیوند و آشنایی بیشتر آنها با دانستنی ها و استانداردهای روز دنیا است.

سایت این نشریه با طراحی زیبا و امکان دسترسی راحت به بخش‌های مختلف در آدرس www.violinistmagazine.com قابل دسترسی است و با وجود آنکه مطالب نشریه با پرداخت حق اشتراک قابل مشاهده می باشد، استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمده است.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریه ویولونیست، «خشایار جمشیدی» است و سردبیری آن‌ را نیز «ماریتا آواکیان» برعهده دارد.

این نشریه سعی دارد با همکاری با نوازندگان ویولن و موسیقیدانانی از کشورهای دیگر فعالیت خود را گسترش داده تا با بالاتر بردن سطح مطالب در زمینه فعالیت خود سبب رضایت هرچه بیشتر مخاطبان فارسی زبان خود باشد.

لازم به ذکر است که نشریه الکترونیکی ویولنیست دارای بخشی جدا و به زبان انگلیسی، به نام «ویولنیست و گرامافون» بوده که علاقمندان می توانند در این بخش سایت به ضبط های کم یاب و نایاب آثار ویولن موسیقی کلاسیک که در اوایل قرن بیستم در صفحه گرامافون ضبط شده اند، به صورت آنلاین و رایگان گوش دهند.

این بخش از طریق آدرس www.music.violinistmagazine.com در اختیار مخاطبان قرار دارد.

همچنین برای راحتی کاربران و مخاطبان، دسترسی به نشریه از طریق این دامنه نیز امکانپذیر است: www.violinist.it

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*