ادل نام فرزند تازه متولد شده‌اش را مخفی می‌کند

melodymag

«ادل» Adele خواننده جوان و خوش‌صدای موسیقی پاپ که در جوایز گلدن گلوب که اخیراً برگزار شد موفق به کسب جایزه بهترین موسیقی فیلم شده است به تازگی صاحب فرزند پسری نیز شده که نام وی را به صورت یک راز نگه می‌دارد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این ستاره بریتانیایی به نظر می‌رسد که به طور عمدی نام فرزند تازه متولد شده خود را پنهان نگه داشته است، چرا که وی اعتقاد دارد  این یک موضوع  شخصی و خانوادگی است و نباید در اخبار و رسانه ها منتشر شود.
اولین فرزند این ستاره محبوب و مشهور و همسرش «سیمون کانکی» در ماه اکتبر متولد شد اما این خواننده برنده جایزه گرمی، هنوز درباره فرزندش هیچ اطلاعاتی به طرفدارانش نداده است و اجازه نداده است که نام پسر او فاش شود و در اخبار و رسانه ها منتشر شود.
ادل  در مراسم جوایز گلدن گلوب برای اجرای آهنگ اصلی فیلم «اسکای‌فال» تازه‌ترین فیلم جیمز باند برنده جایزه بهترین آهنگ متن فیلم شد و برای بار دیگر در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت. او دراین مراسم از تجربیات خود به عنوان یک مادر نیز سخن گفت.اما با این‌حال باز هم تاکید کرد که نام پسرش را فاش نخواهد کرد.

او در مصاحبه با مجله People گفت: «من خیلی خسته ام ، مادر بودن مرا تغییر داده است! در حال حاضر قصد ندارم نام پسرم را فاش کنم. این مساله از نظر من خیلی خصوصی و شخصی است.»
بشنیده‌ها حاکی است ادل برای این‌که بتواند نام پسرش را مخفی نگه دارد حتی حاضر نشده برای او شناسنامه بگیرد و تولدش را ثبت کند و حتی امکان دارد این هنرمند موسیقی به‌خاطر ثبت نکردن تولد پسرش و نگرفتن شناسنامه برای او در موعد مقرر به پرداخت جریمه هم محکوم شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. ادل هم گاهی قاط میزنه با اینکه خود من طرفدارش هستم..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*