آخرین اخبار از آکادمی موسیقی ایران!

melodymag

پروژه صدای ایده‌آل پارسیان(آکادمی موزیک) به مرحله تولید نهایی رسیده و با راه‌اندازی سایت این پروژه ثبت‌نام از متقاضیان آغاز می‌شود.
این پروژه که ابتدای سال جاری کلید خورد قرار بود مجموعه‌ای ۱۲۰ قسمتی تولید و تا مهرماه این مجموعه وارد شبکه نمایش خانگی شود که این اتفاق به تعویق افتاد.
پیش از این اعلام شده بود بود که در فصل نخست این مجموعه ۴۰ قسمت مجزا تعریف شده و افراد از نقاط مختلف ایران پس از دریافت فراخوان و ثبت نام در این مسابقه و پس از قبول شدن در آزمون اولیه داوران برای شرکت در مسابقه مجموعه صدای ایده آل پارسیان به پایتخت دعوت می شوند تا شانس خود را برای شرکت در این مجموعه امتحان کنند.
به گزارش روابط عمومی این پروژه، در حال حاضر سایت رسمی پروژه «صدای ایده آل پارسیان» زیر نظر کارشناسان در حال آماده سازی است و به محض راه اندازی سایت فراخوان این مسابقه پخش و به مدت ۱۴ روز کاری مهلت برای ثبت نام در این مجموعه به علاقه مندان داده می شود.
فرهاد اشرفی تهیه‌کننده این کار است و این مجموعه به سرپرستی محمدرضا چراغعلی و کارگردانی تلویزیونی آباریس تنظیفی و کارگردانی هنری سعید مرادی نژاد تولید خواهد شد.
این مجموعه که فضایی کنار هنرمندان سینما، تئاتر، تلویزیون و موسیقی در سه فصل ۴۰ قسمتی با اجرای بهترین مجریان ایرانی برای نخستین بار مسابقه آکادمی موسیقی ایرانی را به تصویر می کشند. در این مجموعه رقابت سالم ایرانی در فضای ایرانی و صورت می‌گیرد و مردان ایرانی در این مسابقه صدای ایده‌آل پارسیان به رقابت می‌پردازند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*