محسن یگانه با آلبوم حباب در جشنواره موسیقی فجر۹۱

melodymag

محسن یگانه قطعاتی از آلبوم «حباب» را که جدیدترین اثرش محسوب می شود، در جشنواره موسیقی فجر اجرا می کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی «محمد حاتم‌پور» سرپرست گروه پاپ یگانه، در گفتگو با ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اظهار کرد: محسن یگانه در اجرای پیش رو در جشنواره موسیقی فجر قطعاتی از آلبوم «حباب» را به رهبری علی ثابت به روی صحنه خواهد برد.

محمد حاتم پور همچنین گفت: اجرای قطعاتی از آلبوم «رگ خواب» از دیگر برنامه های یگانه خواهد بود و او یک ریمیکس شاد و پر انرژی را هم از آلبوم های قدیمی تر هم برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

او از سروش اسدی، پیام طونی، فیروز ویسانلو، حسن فراهانی، مهران سراجیان، رامین زواری، سعید برادران و مجتبی شکاری به عنوان نوازندگانی یاد کرد که با نوای سازهایشان محسن یگانه را همراهی خواهند کرد.

وی افزود: در آلبوم «حباب» تنظیم قطعات توسط مهران عباسی، علی ثابت، شهاب اکبری، آرین بهاری و علی رهبری انجام شده و آهنگسازی و سرایش ترانه تمام قطعات برعهده محسن یگانه بوده است.

حاتم پور در ارزیابی خود از بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر بیان کرد: در سالهای اخیر موسیقی پاپ در بخش جنبی جشنواره شرکت داده می شود و فضایی برای رقابت این گروه ها به وجود نمی‌آید.

سرپرست ارکستر محسن یگانه اضافه کرد: در چند دوره اخیر شاهد حضور خوانندگان پرمخاطب هستیم که هرکدام سبک خود را دارند و می توانند با یکدیگر رقابت کنند.

محسن یگانه سال گذشته نیز در جشنواره موسیقی فجر با استقبال مخاطبان مواجه شد. این خواننده پاپ در بخش جنبی جشنواره بیست و هشتم در ۳۰ بهمن ماه دو در سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه می رود.

بخش پاپ بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از ۲۵ بهمن تا ۱ اسفند با حضور ۹ گروه پاپ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*