کنسرت چهره‌های پاپ در جشنواره موسیقی فجر ۹۱

melodymag

سه گروه موسیقی پاپ به شش گروه اعلام شده قبلی در بخش جنبی موسیقی پاپ بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اضافه شدند و به این ترتیب رضا یزدانی نیز در جشنواره موسیقی به صحنه می رود.

به گزارش مجله موسیقی ملودی از ایرنا، رضا یزدانی، بهنام صفوی و محمد علیزاده هنرمندانی هستند که در کنار احسان خواجه امیری، بابک جهانبخش، فرزاد فرزین، سیروان خسروی، مازیار فلاحی و محسن یگانه در بخش پاپ بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در دو سانس و در برج میلاد روی صحنه می روند.

طبق برنامه قرار است ۲۵ بهمن ماه احسان خواجه امیری در دو ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰، ۲۶ بهمن رضا یزدانی در ساعت ۱۸:۳۰و بابک جهانبخش در ساعت ۲۱:۳۰ و در روز ۲۷ بهمن فرزاد فرزین در دو ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به اجرای برنامه بپردازند.

درچهارمین روز از جشنواره یعنی ۲۸ بهمن ماه نیز بهنام صفوی در ساعت ۱۸:۳۰، محمد علیزاده ۲۱:۳۰و در روز ۲۹ بهمن ماه سیروان خسروی در ساعت ۱۸:۳۰ و مازیار فلاحی در ساعت ۲۱:۳۰ و در روز آخر جشنواره موسیقی ، محسن یگانه در دو ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در برج میلاد به صحنه رفته و به اجرای برنامه می پردازند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۵ بهمن ماه لغایت ۱ اسفندماه به دبیری حسن ریاحی در تهران و ۴ استان ایران برگزار می‌شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*