هم‌خوانی حامی و نیما مسیحا در «یک لحظه عاشق شو»

hami

حمید حامی خواننده موسیقی پاپ در آلبوم “یک لحظه عاشق شو” در سبک پاپ – راک قطعه‌ای را با نیما مسیحا همخوانی می‌کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی حمید حامی، خواننده موسیقی پاپ کلاسیک کشورمان در گفتگو مهر درمورد آلبوم جدید خود با نام “یک لحظه عاشق شو” گفت: این اثر پنجمین آلبوم موسیقی من و این بار با سبک موسیقی پاپ – راک است.

وی در ادامه با اشاره به قطعات پنجمین آلبوم خود گفت: آلبوم “یک لحظه عاشق شو” دربرگیرنده یازده قطعه موسیقی است، این آلبوم نخستین تجربه من در زمینه موسیقی پاپ – راک است که به نوعی دربرگیرنده گرایش شخصی من به موسیقی پاپ عاشقانه ایرانی است.

خواننده سمفونی “ایثار” که سال‌های گذشته به آهنگسازی مجید انتظامی اجرا شد درباره قطعه “یک لحظه عاشق شو” بیان کرد: فضای این آلبوم بر خلاف گذشته فضایی شاد با شعرهایی امیدوارکننده است اما این بدین معنی نیست که در آلبوم یاد شده از ریتم‌های چهار چهارم مدرن معمول یا شش هشتم‌های روحوضی پاپ – سنتی استفاده شده باشد، بلکه با استفاده از شعرهایی امیدوارکننده آن هم در فضای روشن و سپید و نیز ریتم‌هایی تند با سازبندی غیرایرانی فضایی تازه و جوان‌پسند را تجربه کرده‌ایم که احتمال می‌دهم این نوع موسیقی، بیشتر از آثار پاپ – کلاسیک‌ام مورد توجه عامه مردم قرار بگیرد.

خواننده آلبوم “قبیله عشق” درباره آهنگسازی و ترانه‌سرایی جدیدترین اثرش افزود: آهنگسازانی که در این آلبوم با آنها همکاری داشته‌ام بیشتر از جوانان شناخته‌شده سال‌های اخیر موسیقی ایران هستند که این خود به نوگرایی در این آلبوم کمک شایانی کرده است و ترانه ها نیز از ترانه های ترانه سرایان جوان امروز ایران انتخاب شده‌اند.

حامی در ادامه با اشاره به حضور نیما مسیحا در این آلبوم موسیقی گفت: یکی از قطعات این آلبوم را نیما مسیحا یکی از خواننده‌های موسیقی پاپ می‌خواند همچنین علی موثقی، رضا تاجبخش، ستار اورکی، نیکان ابراهیمی، مهران خلیلی و علیرضا قرایی‌منش نیز دیگر آهنگسازان این آلبوم هستند و بابک صحرایی، مریم اسدی و پوریا ربیعی نیز ترانه‌سرایان آلبوم “یک لحظه عاشق شو” هستند.

این خواننده موسیقی پاپ در ادامه صحبت‌های خود درباره قطعات این آلبوم گفت: یک لحظه عاشق شو، گلایه‌ای نمی‌کنم، تقویم، دست خودم نیست، خواب سیاه، با من حرف بزن، تماشایی، دیوونگی، پرواز ممنوع، طلایه‌دار(به یاد بابک بیات) و گلایه‌ای نمیکنم (تریو) یازده قطعه آلبوم یاد شده هستند.

حمید حامی در پایان درباره زمان انتشار این آلبوم موسیقی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده قرار بر این بود که این آلبوم موسیقی در بهار امسال منتشر شود اما به دلیل تاخیر در اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موانعی از این دست، آلبوم “یک لحظه عاشق شو” در بهار سال آینده منتشر می شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*