صدور مجوز کنسرت شهرام ناظری، سالار عقیلی و شهرام شکوهی

melodymag

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صدور مجوز اجرای صحنه‌ای شهرام ناظری، سالار عقیلی و شهرام شکوهی در شهرستان‌ها را صادر کرد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی گروه موسیقی فردوسی به سرپرستی و خوانندگی شهرام ناظری روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت‌ماه جاری ساعت ۳۰/۲۰ هر شب یک اجرا در سالن چند منظوره گیلان شهرستان رشت، گروه موسیقی راز و نیاز به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی در روز ۱۳ اردیبهشت‌ماه ساعت ۳۰/۱۸ و ۳۰/۲۱ یک شب دو اجرا در سالن مرکز نمایشگاه‌های تخصصی ساری و گروه موسیقی شهرام شکوهی به سرپرستی و خوانندگی شهرام شکوهی در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۳۰/۱۷و ۳۰/۲۰ هر شب دو اجرا در تالار شهید آوینی بندرعباس صادر شد.

مجوز امتیاز اجرای صحنه‌ای گروه فردوسی برای مؤسسه ندای چنگ، گروه راز و نیاز برای مؤسسه آوای ماندگار پرشین و گروه شهرام شکوهی برای شرکت هنرمندان خاک جنوب صادرشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اجرای صحنه‌ای گروه بهنام صفوی و دو گروه دیگر در تهران را صادر کرد.

مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی بهنام صفوی به سرپرستی و خوانندگی بهنام صفوی روزهای ۲۱ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه جاری ساعت ۱۸ و ۳۰/۲۱ هر شب دو اجرا در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران سالن حافظ ، گروه همنوازان حصار به سرپرستی علی قمصری در روزهای ۱۵ لغایت ۱۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۳۰/۲۰ هر شب یک اجرا در تالار رودکی، گروه ارکستر گل‌های نوین به سرپرستی رامبد لطیفی و خوانندگی علی فاطمی ۱۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۳۰/۲۰ یک اجرا در سالن آمفی تئاتر محک صادر شد.

همچنین مجوز امتیاز گروه بهنام صفوی برای مؤسسه صوت آوای هنر صادر شده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*