لغو اجرای جنیفر لوپز به دلیل هزینه‌های بالای این خواننده

melodymag

اجرای زنده جنیفر لوپز در مقابل ۶۰ میلیون بیننده به خاطر مخارج گزاف این ستاره هالیوودی لغو شد.
به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از پرداد، در خبرها آمده بود که در مراسم افتتاح لیگ مسابقات راگبی امریکا قرار است جنیفر لوپز ستاره نام آشنای موسیقی پاپ اجرای زنده داشته باشد و پیش بینی میشد با توجه به پخش مستقیم این مراسم اجرای او بیش از ۶۰ میلیون بیننده داشته باشد.
بنابرگزارشات به دلیل هزینه گزاف حضور وی در این اجرا مثل اجاره جت شخصی، هتل، و مخارج هیئت همراه وی که شامل گروه موسیقی و رقص، محافظان شخصی، طراح لباس و آرایشگر وی هستند مسئولین این مراسم تصمیم گرفتند شخص دیگری را جایگزین وی کنند، این درحالی است که مدیر برنامه های او میگوید این ستاره ۴۳ ساله امریکایی به دلیل مشغله کاری از اجرای این برنامه پشیمان شده است.

مدیر برنامه های لوپز در بیانیه ای اعلام کرده است تاریخ برگزاری این مراسم با زمان ضبط آلبوم این ستاره معروف تداخل داشته است و به همین علت او تصمیم گرفته است از حضور در این مراسم چشم پوشی کرده تا بتواند آلبوم جدیدش را در فصل تابستان روانه بازار کند.
این درحالی است که برگزار کنندگان این مراسم اعلام کرده اند نمیتوانند هزینه های سرسام آور حضور این ستاره را تقبل کنند و به همین علت تصمیم دارند از پیت بول رپر معروف به جای او استفاده کنند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

3 دیدگاه

  1. جنیفر لوپز خیلی زحمت کشیده برای موقعیتش…ولی یه سری کارهاش نفرت انگیزه …مثل بی اهمیتی به حقوق حیوانات.من ازش خوشم نمی آد.

  2. شنیدم خیلی هم رفتار متکبرانه ای داره

  3. ایش افاده ها طبق طبق! چه خدم و حشمی بهم زده جنیفر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*