مدونا و آنجلینا جولی دشمنی را کنار گذاشته و متحد می‌شوند

melodymag
مدونا خواننده کهنه کار موسیقی پاپ و آنجلینا جولی ستاره سینمای هالیوود که در گذشته انتقاداتی را به کارهای هم وارد می‌کردند هم‌اکنون برای انجام یک کار خیر متحد شده‌اند.

بنا به گزارشات رسیده ، این دو هفته گذشته اختلافات و دشمنی های گذشته را دفن کردند و برای انجام یک عمل خیر با هم متحد شدند.
آنجلینا جولی که همیشه کارهای غیرمعمول و عجیب و غریب مدونا را سرزنش می کرد، برای کمک به تحصیلات زنان جوان کشورهای جهان سوم با این خواننده مشهور و با سابقه متحد و مرتبط شد.
به نقل از آفتاب هفته گذشته مدونا قسم خورد که قصد دارد یکی از نقاشی های گرانقیمت و تاریخی خود را برای کمک به تحصیلات زنان در پاکستان و افغانستان بفروشد . این نقاشی که اثر ارزشمند فرناند لژه است حدود ۸ میلیون دلار ارزش دارد وبنابر ادعای مدونا قرار است در حراجی یک بنیاد خیریه فروخته شود.
یک منبع خبری گفت: « آنجلینا جولی بعد از شنیدن این خبر با دفتر مدونا تماس گرفت تا پشتیبانی و حمایت خود از این تلاش و کار خیر را اعلام کند. او مدتها بود که دوست داشت چنین کاری انجام دهد و وقتی متوجه شد فرد مشهور دیگری هم در این راه قدم گذاشته است خیلی خوشحال شد»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*