خواهر مایکل جکسون: روح مایکل به خانه او سر می‌زند!

melodymag

لاتویا جکسون، خواهر مایکل جکسون، بعد از صحبت کردن با بادی گارد مادرش متقاعد شد که برادرش هنوز هم به خانه خانوادگی جکسون‌ها سر می زند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی از آفتاب، لاتویا خواهر مایکل که زمانی خواننده بود و در حال حاضر درزمینه مستند های تلویزیونی فعالیت می کند به تازگی متوجه شده است که اتفاقات عجیب و غریبی در این خانه رخ می دهد و حالا مطمئن است که سلطان پاپ اغلب به این خانه سر می زند.
لاتویا جکسون گفت:«یکی از بادی گاردهای مادرم به من گفت که هر شب سگش پارس می کند و به یکی از پنجره های این خانه نگاه می کند، من به او گفتم این پنجره اتاق خواب مایکل است، او همیشه آنجا می ماند.»
وی ادامه می‌دهد: «این فرد گفت که سگش هر شب در یک ساعت خاص و مشخص به این پنجره نگاه می کند و پارس می کند و بعد از مدتی به یک بخش دیگر خانه نگاه می کند و پارس می کند و بعد صدای رقصیدن یک نفر به گوش می رسد! در واقع مایکل هر یکشنبه دو ساعت متوالی این کار را انجام می داده است.»
او در ادامه صحبت‌هایش گفت:« وقتی این حرف‌ها را شنیدم با خودم گفتم شاید مایکل می خواهد با من صحبت کند، شاید می خواهد چیز مهمی به من بگوید.»

ظاهراً وی متقاعد شده است که روح برادر مشهورش به این خانه رفت و آمد می‌کند. مایکل جکسون خواننده‌ی مشهور پاپ در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ به‌طور ناگهانی درگذشت.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

18 دیدگاه

 1. تو رو خدا یکی از شما ها جواب منو بده ا مامایکل جکسون چرا باید پرچم اسراییل جنایتکار و بگیر و دستش چرا باید باهاشون رژه افتخاری بره? چرا لباس نظامیای اسراییل و تن کرده? چرا با شارون عکس دو نفره داره? مگه مایکل انسان دوست و صلح طلب نبود?? چرا? چرا???

 2. من نمیدونم نظراتم میاد یا ن فقط. میتونم بگم ک رژه اش با اسراییلی ها رو توجیه کن.این تناقض رفتاریشو.آدمی با این همه ادعا لابد فقط هم وطنای خودشو آدم میدونه.ب جای توهین قانعم کن ک این کارای مایکل چ معنایی داره

 3. نظرات من انگار نمیاد

 4. ببین عزیز من , من ک از خودم نمیگم مایکل جکسون ک کلی ادعای صلح و انسان دوستی داره صراحتا با ارتش اسراییل رژه میره این کار ب نظرت چ معنی داره؟میخوام بدونم بچه های فلسطینی آدم نیستن ک مایکل با اون همه ادعا میگه برای اسراییل گریه میکنم آدم فقط هم وطن های خودشن?? خب ی چیزی بگو آدم قانع بشه من ک با مایکل دشمن نیستم اما متوجه این تناقض رفتارش نمیشم

 5. زنده باد سلطان پاپ. او همیشه در قلب ماست

 6. واقعا تأسف آوره که با نادانی و ناآگاهی مون یکی از بهترین شخصیت های تاریخ رو که در انسانیت و مهربانی، کمک و دلسوزی به اطرافیانش بی نظیر بود اینطور تخطئه کنیم چون می خواهیم خودمونو خیلی خوب نشون بدیم. بهتره اول یک نفر رو بشناسیم بعد ازش حرف بزنیم.خوبه بعضی از ما جای خدا نیستیم.
  آدم بسیاری از حرف ها را که می شنود آرزو می کند کاش بشر گنگ و ساکت بود.

 7. خوبه بعضی از ما جای خدا نیستیم.
  مایکل جکسون با تمام موقعیتی که داشت و می تونست مثل خیلی از ماها بدون فکر به دیگری زندگی کنه با بیش از ۳۰۰ میلیون دلار کمک به خیریه ها اسمش به عنوان خیرترین هنرمند پاپ در کتاب گینس ثبت شده. او بارها گفته بود که هنرش را از خداوند داره و نمی تونه نام خودش رو پای اثرش بگذاره چون اثرش رو ازآن خداوند می دونه. او جزء معدود هنرمندهایی بود که نگاهی الهی به این جهان داشت و سعی کرد با هنرش جهان رو تغییر بده. ترانه های او ضد نژادپرستی، برای کمک به محیط زیست و آزادی بشر است که اگر به زبان انگلیسی آشنایی دارید این ترانه ها رو بخونید تا بفهمید مایکل جکسون اسطوره تکرار نشدنی بوده.

 8. وافعا تأسف آوره که با نادانی و ناآگاهی مون یکی از بهترین شخصیت های تاریخ رو که در انسانیت و مهربانی، کمک و دلسوزی به اطرافیانش بی نظیر بود اینطور تخطئه کنیم چون می خواهیم خودمونو خیلی خوب نشون بدیم. بهتره اول یک نفر رو بشناسیم بعد ازش حرف بزنیم.خوبه بعضی از ما جای خدا نیستیم.
  مایکل جکسون با تمام موقعیتی که داشت و می تونست مثل خیلی از ماها بدون فکر به دیگری زندگی کنه با بیش از ۳۰۰ میلیون دلار کمک به خیریه ها اسمش به عنوان خیرترین هنرمند پاپ در کتاب گینس ثبت شده. او بارها گفته بود که هنرش را از خداوند داره و نمی تونه نام خودش رو پای اثرش بگذاره چون اثرش رو ازآن خداوند می دونست. او جزء معدود هنرمندهایی بود که نگاهی الهی به این جهان داشت و سعی کرد با هنرش جهان رو تغییر بده. سکوت در مورد نادانسته ها خیلی بهتره تا آدم آبروی خودشو با بی اطلاعی نبره

 9. درست نیست که فردی بدون شناخت درمورد یک اسطوره اینطور حرف بزنه. اول بشناسید بعد حرف بزنید وگرنه اگر سکوت کنید چیزی ازتون کم نمی شه. مایکل از خیرترین انسانهای روی زمین بود با بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار کمک به خیریه ها و بهتر از خیلی از ماها خدا رو می شناخت اگر سوادتون قد داد “علی” آقا ترانه هاش رو بخونید.
  مایکل همیشه در قلب ما زنده هست. زنده باد پادشاه پاپ

 10. وافعا تأسف آوره که با نادانی و ناآگاهی مون یکی از بهترین شخصیت های تاریخ رو که در انسانیت و مهربانی، کمک و دلسوزی به اطرافیانش بی نظیر بود اینطور تخطئه کنیم چون می خواهیم خودمونو خیلی خوب نشون بدیم. بهتره اول یک نفر رو بشناسیم بعد ازش حرف بزنیم.خوبه بعضی از ما جای خدا نیستیم.
  مایکل جکسون با تمام موقعیتی که داشت و می تونست مثل خیلی از ماها بدون فکر به دیگری زندگی کنه با بیش از ۳۰۰ میلیون دلار کمک به خیریه ها اسمش به عنوان خیرترین هنرمند پاپ در کتاب گینس ثبت شده. او بارها گفته بود که هنرش را از خداوند داره و نمی تونه نام خودش رو پای اثرش بگذاره چون اثرش رو ازآن خداوند می دونه. او جزء معدود هنرمندهایی بود که نگاهی الهی به این جهان داشت و سعی کرد با هنرش جهان رو تغییر بده. بهتره یکم با صداقت فکر کنیم و ببینیم کدوم هنرمند مسلمانی که ادعای مسلمانی داره از این کارها کرده بعد اظهارنظرکنیم. درست نیست که فردی بدون شناخت درمورد یک اسطوره اینطور حرف بزنه. اول بشناسید بعد حرف بزنید وگرنه اگر سکوت کنید چیزی ازتون کم نمی شه.

 11. نگرفتم چی میگی.من به مایکل توهین کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا بگو منظورت چی بد من الان هنگ هنگم

 12. مایکل جکسون واقعا ادم خوبی بود اون فقط هنرش با بقیه فرق داشت کسی مثل اون تا الان دیده نشده اون یه نابغه در هنر موسیقی بود به خاطر همین زندگیش همیشه زیر ذره بین بود اونم یه انسان بود مثل بقیه شایعاتی که درباره اون میگن همش دروغه لطفا قضاوت نکنین ما که نزدیکش نبودیم که بدونیم چی بهش گذشته اون به خاطر هنرش خیلی تاوان داد و سالهای اخر زندگیش خیلی زجر کشید واقعا حقش نبود که اینجوری از این دنیا بره ولی یه جورایی راحت شد شمایی که راجع به همچین ادمی بد میگی اول برو در مورد زندگیش تحقیق کن بعد بیا نظر بده و قضاوت کن وقتی در مورد چیزی اطلاعات نداری در موردش نظر نده

 13. علی جان چرت و پرت نگو من عاشق مایکل و آهنگاشم اما زهرا جون مایکل و کاراش و نباید با مسلمونا مقایسه کرد

 14. نميدونم چرا بعضيا بدون اينكه اطلاعي داشته باشن و از چيزي مطمئن باشن به كسي تهمت ميزنن
  آيا اون مسئله ي بدي رو تبليغ كرده بود؟
  يا به كسي صدمه زده بود؟
  من كه از كودكي خيلي از مسائل مثبت رو ازش ياد گرفتم . مثل احترام گذاشتن به طبيعت نژادپرستي نكردن وخوب بودن
  واقعا اون به همه ي موجودات فكر ميكرد .
  از امثال آقاي علي ميخوام كه تا از چيزي مطمئن نيستن تهمت نزنن.با اينكه مسلمان نبود خيلي از كارهاي مسلمانان رو انجام ميداد
  اون همه رو به خوبي كردن تشويق ميكرد و يك فعال حقوق بشر بود.

 15. علی جان خفه شو لطفاََ!

 16. روح پدربزرگ مرحوم من سه شنبه شب ها به خونه خواهرم سر میزنه و اهنگ های باب مارلی رو زمزمه میکنه.

 17. خدایا کجایی؟؟؟؟
  دیگه کثیف تر ازین خواننده هم آدمی وجوداشت که امروزه شده محبوب خیلی ایرانی ها و حتی سنگ شخصیتشو به سینه میزنن
  خدایا عجب صبری داری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*