مدونا درگیر با آثار کهولت سن بر روی چهره‌اش!

madonna-01

چهره پف کرده مدونا بازتاب‌های مختلفی را برانگیخته است به‌طوری که هواداران وی واکنش منفی خودشان را در سایت توییتر ابراز کردند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این خواننده ۵۴ ساله برای اینکه بتواند از چین و چروک پوستش بکاهد اقداماتی را بر روی چهره خود انجام داده که باعث پف کردن صورتش شده است.

وی در کنسرتی که در لندن داشت با صورتی پف آلود در انظار عمومی دیده شد.
melodymag

عده‌ای از طرفداران او پس از اینکه چهره جدید او را دیدند در شبکه های اجتماعی اعلام کردند مدونا را بخاطر صدایش دوست دارند و ظاهر مسن وی برای آنها مهم نیست و مدونا نباید دست به چنین کاری می زد. حداقل چند ماه زمان می برد تا پف چهره مدونا کاسته شده و از بین برود.

مدونا در سال ۱۹۵۸ در میشیگان امریکا به دنیا آمد. مدونا که به عنوان بازیگر و خواننده فعالیت می کند توانسته است رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کند.

تا سال ۲۰۰۶ بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آلبوم های مدونا در سراسر جهان به فروش رفته و همچنین به عنوان موفق ترین زن هنرمند در رکوردهای جهانی گینس انتخاب شده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. وقتی انسان ها تا ۹۰ و حتی ۱۰۰ سالگی زندگی می کنند پنجاه سالگی کهولت سن محسوب نمیشه . مگر اینکه زن ستیز باشیم و زنها رو زودتر پیر ببینیم . پنجاه سالگی میانه ی عُمره. یعنی میان سالی!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*