همکاری جنیفر لوپز در زمینه تولید موبایل و تبلت

jennifer-lopez-01

گروه الكترونیكی «وری زون» (verizon) پیشرو در طراحی و تولید قطعات الكترونیكی مبایل و تبلت، در یك همكاری مشترك با «جنیفر لوپز»، برند جدید موبایل «viva movil» را روانه بازار كرده اند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از سینماخبر «جنیفر لوپز» هنرمند موسیقی مشهور آمریکای لاتین، مالك اصلی این مارك تجاری جدید است و بیشترین سهام آن را به خود اختصاص داده است. او در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی «لس آنجلس تایمز» گفت: از سال ۲۰۰۰ تاكنون جمعیت لاتین آمریكا تا ۴۸ درصد افزایش داشته است و این سفارشی خاص و متفاوت برای بازار مصرف كنندگان لاتین است.

محصولات «ویوا ماویل» (viva movil) در حال حاضر شامل تلفن همراه ، تبلت و دستگاه های بی سیم است و به زودی اولین فروشگاه خود را در نیویورك راه اندازی می كند. بر اساس یافته های موسسه «نیلسن» ۲۸ درصد لاتین زبانها خواهان گوشی های هوشمند هستند ولی سرویس های گوشی های هوشمند برای آنها كمی نامأنوس است. بنابراین با محصول جدید (viva movil) كه به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی خدمات می دهد ، مشكل آنها در استفاده از خدمات كمتر خواهد شد.

«لوپز» تاكنون ارزش قرارداد را ذكر نكرده كه این به دنبال گزارش پایگاه خبری (CBS) در عدم موفقیت تجارت «لوپز» بوده است. (CBS) این قرارداد را به قرارداد (Movida) تشبیه كرد كه در سال ۲۰۰۷ با سرمایه ۴۰ میلیونی ورشكست شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*