زندگی لیدی گاگا پس از مشهور شدن چه تغییراتی کرد؟

melodymag

شهرت، زندگی لیدی گاگا را واقعاً متحول کرده و به نظر می‌رسد او برخلاف ادعاهای قبلی اش، خیلی لوکس و تجملاتی زندگی می کند.
به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از آفتاب این خواننده، یک پنت هاوس بسیار لوکس در یک برج واقع در سنترال پارک شهر نیویورک اجاره کرده بنا به گزارش مجله آمریکایی «لایف اند استایل» یک ماه پیش به این آپارتمان دوبلکس ۶۰۰ متری نقل مکان کرد.
این آپارتمان که اجاره ماهیانه آن ۲۲ هزار دلار است دو اتاق خواب بسیار لوکس و بزرگ و یک آشپزخانه گرانیتی بسیار مجهز و یک حمام شاهانه دارد وپنجره های آن رو به منظره زیبای سنترال پارک است.
یکی از همسایگان لیدی گاگا گفت:«خیلی جالب است او همیشه همراه بادی گاردهایش رفت و آمد می کند . باورم نمی شود که او همسایه ما است.»
این خانه با آپارتمان قدیمی و سطح پایینی که لیدی گاگا قبل از به شهرت رسیدنش در آن اقامت داشت و اجاره ماهیانه آن ۱۱۰۰ دلار بود خیلی خیلی فرق دارد و تفاوت آنها تقریباً از زمین تا آسمان است.
این در حالی است که این خواننده در سال ۲۰۱۱ ادعا کرد:«صادقانه بگویم ، پول برای من هیچ ارزشی ندارد . تنها چیزهای بزرگ و گرانقیمتی که من تابحال خریده ام ، دریچه قلبی است که پدرم به آن نیاز داشت و ماشین رولز رویسی است که به مناسبت سالگرد ازدواج پدر و مادرم، به آنها هدیه دادم .»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*