آیا شهرام ناظری برای اجرا به کرمانشاه می‌رود؟

melodymag

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به دیدارش با استاد شهرام ناظری،گفت: استاد ناظری قول مساعد دادند که در کرمانشاه کنسرت موسیقی اجرا کنند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی از باشگاه خبرنگاران کرمانشاه دکتر ابراهیم رحیمی زنگنه گفت: خوشبختانه نگاه وزیر و معاونین وزارتخانه به استان کرمانشاه بسیار مثبت است و تمامی معاونین وزیر قول مساعد دادند که برای دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر و آشنایی با ظرفیت های استان به کرمانشاه سفر کنند.

وی افزود: همچنین یکی از دستاوردهای سفر اخیر به تهران دیدار با هنرمند برجسته کشور استاد شهرام ناظری بود که هدف اصلی از این دیدار ادای احترام به شخصیت این هنرمند بزرگ کشور بود.

رحیمی زنگنه افزود: در جلسه یک ساعته ای که در منزل ایشان برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان در عرصه موسیقی کشور، از وی درخواست کردیم تا در مراسم بزرگداشتی که برای او و استاد علی اکبر مردای در استان کرمانشاه برگزار می شود، شرکت کند.

وی افزود: استاد ناظری یکی از نوابغ موسیقی ایران و جهان هستند که در عرصه موسیقی عرفانی نیز شاید بتوان گفت یگانه دوران خویش هستند که همواره نسبت به مولانا توجه ویژه ای دارند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*