بالاخره زانیار خسروی مجاز شد!

melodymag

فعالیت هنری زانیار خسروی خواننده و آهنگساز پس از گذشت چهارسال، مجاز شد و این هنرمند که در ورای مجوزهای وزارت ارشاد  آلبوم منتشر می‌کرد و طرفداران بسیاری نیز دست و پا کرده بود از هم‌اکنون می‌تواند آلبوم‌های خود را از مبادی قانونی تر به فروش برساند!

به گزارش مجله موسیقی ملودی مدت زیادی بود که زانیار، برادر کوچکتر سیروان خسروی آثاری مانند «ریسک»، «کنار مهتاب»، «هیپنوتیزم»، «امید دارم هنوز» را که از جمله تک‌آهنگ‌های او محسوب می‌شود منتشر کرده بود و با استقبال خوبی نیز روبرو شده بود.

علیرضا پاشایی که  پس از استعفای سید محمد میرزمانی به عنوان سرپرست دفتر موسیقی وزارت ارشاد منصوب شد در گفت‌وگویی پیش از این با ایسنا بیان کرده بود: ما یک مجموعه‌ای داریم، تحت عنوان «قوانین و دستورالعمل‌ها» و هر آنچه که با قوانین و اجرای هر موسیقی که با دستور العمل‌ها انطباق داشته باشد، بلامانع است. در حوزه موسیقی غیر مجاز و زیرزمینی هم موضع ما این است که هر آنچه با قوانین و مقررات ما و با جغرافیای فرهنگی انطباق داشته باشد، می‌تواند کار ارائه دهد و در حال حاضر هم تعداد قابل توجهی از این گروه‌ها مجوز گرفته‌اند و کار می‌کنند.

هم‌اکنون پاشایی روزهای آخر مدیریت خود را می‌گذراند و گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که پیروز ارجمند، مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری به زودی با حکمی از سوی مرادخانی بر این مستند تکیه خواهد زد.

در زمان او برای فعالیت هنرمندانی که پیش از این به صورت غیر مجاز در زمینه موسیقی پاپ فعالیت می‌کردند، تدابیری اتخاذ شد که مجوز گرفتن هنرمندانی چون حسین استیری و زانیار خسروی از این دست بود. هرچند که دیدگاه مرادخانی هم نسبت به این مقوله بی‌تاثیر نبود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*