تلفیق موسیقی جز و پاپ در رپرتوار جدید آرس‌نوا

melodymag

گروه «آرسنوا» به سرپرستی آرمین قیطاسی اسفندماه سال جاری در تهران به صحنه می‌رود.

آرمین قیطاسی، نوازنده و سرپرست گروه آرسنوا گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که این برنامه اسفندماه سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود. این نوازنده در ادامه بیان کرد: همچنین به زودی تمرین‌های گروه آرسنوا برای برگزاری این کنسرت آغاز می‌شود و قرار است در این کنسرت با رپرتوار جدید به صحنه رویم و قطعاتی جدید را برای مخاطبان اجرا کنیم.

سرپرست گروه آرسنوا خاطرنشان کرد: در کنسرت‌های قبلی این گروه از مخاطبان خواستیم تا قطعات درخواستی خود را برای کنسرت بعدی از طریق نظرسنجی اعلام کنند و در نتیجه به درخواست مخاطبان قطعات این کنسرت انتخاب شده است. همچنین در این کنسرت موسیقی جاز و موسیقی پاپ و… با یک دیگر ادغام می‌شوند.

قیطاسی در ادامه تاکید کرد: همچنین بخشی از این کنسرت به اجرای قطعات خاطره‌انگیز اختصاص دارد که قرار است در این بخش قطعاتی که مخاطبان با آن خاطره دارند را به همراه اعضای گروه اجرا کنیم.

سرپرست گروه آرسنوا درباره اعضا و نوازندگان این گروه گفت: علیرضا میر آقا، رضا آذرنژاد، کامیار ماندگاریان، هومن نامداری، فرزان بیژنی، داریوش بیژنی، حسام سیداحمد، حسین شریفی، رامین براتی، بابک مالکی فر، دارا دارایی، محمد شعبانی، هومن غفاری، حسام صدفی‌نژاد، غزل سعیدی، سایوری شفیعی، اصغر شمس آبادی و… از نوازندگان گروه هستند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*