کتاب «متد جامع گیتار» منتشر شد

melodymag

کتاب نخست «متد جامع گیتار» تالیف ویل اشمیت و گریگ کخ با ترجمه پژمان خلیلی منتشر شد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از ایبنا کتاب نخست «متد جامع گیتار» در ۵۲ صفحه شامل «تئوری مقدماتی»، «نحوه گرفتن گیتار»، «کوک کردن گیتار»، «گیتار مورد نیاز شما»، «آشنایی با ساختمان گیتار الکترونیک»، «آشنایی با ساختمان گیتار آکوستیک» و مجموعه‌ای از قطعات موسیقی است.

همه قطعه‌های موسیقی این کتاب شامل عکس‌های آموزشی، تصاویر آکوردها همراه با توضیحات مربوط به آن درس است.

پژمان خلیلی در مقدمه کتابش نوشته‌است: «کتابی که پیش روی شما است، بدون شک یک متد جامع در آموزش گیتار به حساب می‌آید. شیوه‌ای که این کتاب در پیش گرفته به‌ طور گام به گام می‌تواند افراد را در هر سطحی از استعداد و توانایی به سمت نوازندگی موفق گیتار سوق دهد.»

در بخش «گیتار مورد نیاز شما» می‌خوانیم: «شاید با گوش کردن به CD این تصور برای شما ایجاد شود که باید یک گیتار الکتریک داشته باشید چون بیشتر تمرینات این کتاب با گیتار الکتریک اجرا شده است ولی اگر گیتار دیگری دارید هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد چون تمامی تمرینات این کتاب با گیتاری که شما دارید قابل اجرا هستند.»

کتاب «متد جامع برای گیتار» در ۵۲ صفحه به همراه یک لوح فشرده با شمارگان یکهزار و پانصد جلد از سوی نشر نای و نی با قیمت هفت هزار تومان راهی بازار کتاب شده‌است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید و تشکر از تمامی دست اندکاران مجله ی موسیقی ..
    خبر اینکه ” آلبوم ” تاب غربت ” با صدای کیومرث طهماسبی شامل شاهنامه خوانی به سبک بختیاری و پژوهشی در مقام های محلی عنقریب وارد بازار موسیقی خواهد شد .تهیه کننده : مؤسسه ی سرواهنر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*