انتشار آلبوم جدید پینک فلوید؛«رودخانه بی‌پایان»

melodymag

به دنبال انتشار آلبوم جدیدی از گروه پینک فلوید با نام «رودخانه بی‌پایان» راک انگلستان را در دنیا دوباره مطرح کرد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از ایلنا؛ با گذشت یک هفته از انتشار آلبوم رودخانه بی‌پایان و ثبت رکورد جدیدی درخصوص پیش‌فروش این آلبوم در سایت آمازون؛ پینک فلوید در صدر اخبار موسیقی قرار گرفت.

پانزدهمین آلبوم استودیویی پینک فلوید با آهنگسازی اندی جکسون، دیوید گیلمور و گلوور فیل مانزانرا و در ستایش ریچارد رایت نوازنده پیانو و کیبورد گروه که در سال ۲۰۰۸ درگذشت؛ ساخته شده است.

این آلبوم شامل قطعات شنیده نشده‌ای از آخرین آلبوم پینک فلوید با نام «ناقوس جدایی» است و درکنار آن قطعاتی در طول چند سال گذشته توسط دیوید گیلمور و دیگر تهیه‌کنندگان آلبوم ضبط شده است؛ در آلبوم وجود دارد.

رودخانه بی‌پایان شامل ۲۰ قطعه بی‌کلام است و درکنار قطعه شماره ۱۵ آلبوم با نام Louder Than Words با صدای دیوید گیلمور و شعری از همسرش پولی سامسون خوانده شده است. این آلبوم سومین پروژه پینک فلوید به رهبری دیوید گیلمور است.

این آلبوم حاصل تلاش «دیوید گیلمور» به‌عنوان نوازنده گیتار، آهنگساز و خواننده، «نیک میسن» به عنوان نوازنده درامز، «گای پرت» به عنوان  نوازنده گیتار باس و «دورگا مک بروم»، «لوسی کلر مارشال» و «سارا براون» خوانندگان پس زمینه است.

رودخانه بی‌پایان تاکنون توانسته نظر مثبت منتقدان و طرفداران را جلب کند و بار دیگر موسیقی راک بریتانیا را در دنیا مطرح کند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*