برگزاری آخرین کنسرت مرتضی پاشایی در کانادا

melodymag

آخرین کنسرت مرتضی پاشایی که زمان آن از قبل مقرر شده بود با اجرای فرزاد فرزین به جای مرتضی پاشایی، در کانادا به روی صحنه رفت.
این کنسرت شنبه شب در سالن مجلل john basset teather در تورنتو با استقبال علاقمندان مرتضی پاشایی و فرزاد فرزین برگزار شد و مصطفی پاشایی به نمایندگی از خانواده پاشایی خود را به این برنامه رساند.

به نقل از فارس، کریس الکساندر وزیر مهاجرت کانادا در این برنامه از مرتضی پاشایی و جایگاه منحصر به فرد آثارش نزد همه ایرانیان و دوستداران موسیقی پاپ ایران زمین قدر دانی کرد و مصطفی پاشایی به نیابت از مرتضی تقدیر ویژه دولت فدرال کانادا را دریافت کرد و در سخنانی از شاهرخ بحرالعلومی و پرشیا فیلم تشکر کرد که محبت بی دریغ خود را معطوف بر گزاری با شکوه آخرین کنسرت مرتضی کردند.

وی ادامه داد: مرتضی گفته بود حتی اگر بتوانم با ویلچر خودم را به این برنامه خواهم رساند و آقای بحرالعلومی پس از فوت مرتضی این برنامه را لغو نکرد و فرزاد فرزین عزیز پرچم مرتضی و موسیقی ایران را در احتزاز نگه داشت جا دارد از رفیق دیرینه مرتضی تشکر کنم .

در قسمت اول برنامه صدای مرتضی پاشایی ترانه نگران منی را با فرزاد فرزین همراهی کرد که لحظات متفاوتی را در سالن ایجاد کرد و موجب همراهی همه حاضران شد

در بخش دیگر برنامه وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا از فرزاد فرزین و زایا سلیمان نیز قدردانی کرد.

شاهرخ بحرالعلومی مدیر عامل پرشیا فیلم در سخنان خود با ذکر خاطره ای از مرتضی پاشایی و شب های بستری بودن وی در بیمارستان، جای مهدی کرد مدیر برنامه های مرتضی را خالی و از همراهی وی قدردانی کرد.

بحرالعلومی در پایان از شخص وزیر، معاونت هنری وزارت ارشاد و و متولیان موسیقی کشور برای رقم خوردن برگی متفاوت در تاریخ موسیقی ایرانیای مهاجر در خارج کشور قدردانی کرد و یاد آور شد سرزمین اسطوره پرور ایران در همه بخش‌ها اسطوره‌های بی‌مانندی دارد که در دامان ایران عزیز پرورش یافته‌اند و همچون مرتضی با عزت به آسمان رفتند .

گفتنی است مخالفین همیشگی ایران و عوامل دسته چندم لوس آنجلسی شهر تورنتو همه تلاش خود را انجام دادند تا این برنامه را متوقف و برای این برنامه حاشیه‌های بسیاری درست کنند که با ایستادگی پرشیا فیلم، فرزاد فرزین و خانواده پاشایی با شکست روبرو شدند.

در بخش دوم برنامه کنسرت فرزاد فرزین و گروهش اجرا شد که به در خواست حاضران تا نیمه شب ادامه یافت.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*