حذف سالار عقیلی از جشنواره موسیقی فجر

پیش از این قرار بود تا گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی در تاریخ ۲۳ بهمن روی صحنه برود ، اما سالار عقیلی خواننده این گروه در این اجرا غائب خواهد بود و کیوان ساکت از خواننده ای دیگر استفاده می کند.

salar-aghili-in-manoto-(1)
نام سالار عقیلی در حالی از جدول اجراهای جشنواره سی و یکم موسیقی فجر حذف شده است که ماه گذشته در نشست خبری گروه های حاضر در جشنواره حضور یافته، و بیان کرده بود: «وقتی دیدم تفکری پشت این دوره جشنواره است احساس کردم که جشنواره سی و یکم افتراقاتی با دوره‌های پیشینش دارد. احساس می‌کنم که جشنواره موسیقی فجر امسال حرفی برای گفتن داشته باشد.»

از طرفی هم تهیه کننده سریال «معمای شاه» در این باره اظهار داشته که هنوز ابلاغیه ای مبنی بر حذف صدای سالار عقیلی از تیتراژ این سریال تاریخی تلویزیون دریافت نکرده است. اما نکته جالب درباره سالار عقیلی و «معمای شاه» این است که این خواننده در مجموعه ای نقش داشته که قصد دارد چهره طاغوتی رژیم پهلوی را بیش از پیش نمایان کند و حالا در اقدامی متناقض روی صندلی برنامه و شبکه ای می نشیند که در پشت پرده با دست های عوامل سلطنت طلب دوره پهلوی حمایت می شوند و با روی باز و لبخندی به ظاهر دوستانه از او استقبال می کنند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید پس از تصمیمات و بررسی های لازم «معمای سالار و حضور در شبکه معاند» به کجا ختم خواهد شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*