عجله بازیگران برای پیوستن به شبکه جم

تعدادی از بازیگران سینما یا تلویزیون، به خصوص آن‌هایی که کم‌کارتر بودند یا به قول برخی از منتقدانِ رک‌گو، در حاشیه بودند و دیگر بازی داده نمی‌شدند این روزها به شبکه GEM TV پیوسته‌اند و با انتشار عکس‌های جدید خود موجب بروز جنجال رسانه‌ای شده‌اند.

به گزارش مجله ملودی در بین این بازیگران آن تعدادی که خانم بودند بعد از انتشار عکس‌های بدون حجاب خود باعث شدند که تلاطم رسانه‌ای به وجود بیاید و هم اکنون طوری شده که هر لحظه منتظر شنیدن خبر پیوستن این بازیگر و آن بازیگر به شبکه جم هستیم.

در خبرها آمده بود که شبکه جم پرسنل زیر ۱۰۰ نفر دارد و این سوال مطرح شده بود که چطور چنین شبکه‌ای می‌تواند بخش قابل توجهی از بینندگان سازمان صدا و سیما را که بالغ بر ۳۸ هزار نفر در آن مشغول هستند به خود اختصاص دهد و اکنون شاهد ان هستیم که بازیگران و حتی کارگردانان سریال‌های تلویزیونی ایران را نیز با پیشنهادهای اغوا کننده به خود جذب می‌کند.

به راستی این سوال در اینجا پیش می آید که چرا نتوانسته ایم در امر جذب مخاطب موفق عمل کنیم و چرا بازیگران ما برای پیوستن به شبکه جم عجله دارند. خبری که چند روز پیش به صورت یک شوک درآمده بود حاکی از این بود که به زودی پیوستن حدود ۲۰۰ نفر از بازیگران یا دست اندرکاران سریال‌های وطنی به جم تی وی افشا خواهد شد.

در همین رابطه بازیگرانی چون چکامه چمن ماه، مانی کسرائیان، رابعه اسکویی و اخیراً بهارک صالح نیا به جم تی وی رفته و عکس‌های جدید از خود منتشر می کنند. در همین رابطه: پیوستن بازیگران به GEM TV

باید منتظر ماند و دید که کیفیت و چند و چون سریال‌هایی که این بازیگران، بدون حجاب اسلامی در آن شبکه قرار است بازی کنند چگونه خواهد بود و آیا این جلای وطن برای افراد مذکور ارزش خواهد داشت؟

منبع: مجله ملودی

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. بازخورد: اسامی بازیگران ایرانی که به GEM TV پیوستند | عکس جدید 94

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*