همسر سلن دیون بر اثر سرطان درگذشت

رنه آنژلی همسر و مدیر برنامه‌های سلن دیون خواننده مشهور کانادایی و خواننده آهنگ فیلم تایتانیک در لاس وگاس درگذشت. او هنگام مرگ ۷۳ سال داشت.

به گزارش مجله ملودی به نقل از سیمرغ آنژلی در مونترال کانادا به دنیا آمده بود و از دهه ۶۰ میلادی فعالیت خود را در صنعت موسیقی آغاز با بنیان نهادن یک گروه پاپ راک به نام «بارونتز» آغاز کرد. او پس از انحلال این گروه موسیقی به حوزه استعدادیابی در صنعت موسیقی روی آورد.


در سال ۱۹۸۱ سلن دیون که در آن زمان تنها ۱۲ سال داشت، یک دمو از کار خود را برای آنجلیل فرستاد، و این نقطه‌ی آغاز همکاری این دو بود، که در نهایت به ازدواج آنها انجامید.


این دو در سال ۱۹۹۴ به صورت رسمی ازدواج کردند. سپس صاحب ۲ فرزند شدند. آنژلی در مستند «سلن دین : از چشم جهانیان» در کنار او حضور داشت.


این خواننده سال ۱۹۹۹ پس از اینکه مشخص شد همسرش به سرطان مبتلا شده است، از فعالیت‌های حرفه‌ای خود کاست تا به مراقبت از او بپردازد. آنژلی سال ۲۰۱۴ پس از ۳۰ سال از سمت مدیر برنامه‌های سلین دیون کناره گرفت. تنها اندکی پس از آن بود که سلین دیون نیز اعلام کرد برای مدت کوتاهی از حرفه‌ی خوانندگی کناره خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: زندگی شخصی سلین دیون، عجیب اما واقعی!

 

شوهر سلن دیون ۲۶ سال از این خواننده فرانسوی زبان کانادا بزرگتر بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*