درباره ما

  • معرفی

مجله موسیقی ملودی در تاریخ ۱۵ دی‌ماه ۱۳۸۸ متولد شد. «ملودی مگ» کوتاه شده عبارت «ملودی مگزین» است که در زبان انگلیسی، مجله ملودی معنی می‌دهد. (MelodyMag in wikipedia)

  • شیوه‌نامه

این رسانه آنلاین از قواعد روزنامه‌ نگاری نوین پیروی می‌کند. مجله‌ موسیقی ملودی تلاش دارد مطالب را به‌گونه‌ای ویرایش کند که با سلیس‌ترین شیوه‌ی نگارش، اطلاعات را مطابق با استانداردهای روزنامه‌نگاری آنلاین، به مخاطبان خود منتقل کند.

  • اهداف

خبر رسانی، تحلیل، نقد، معرفی و انعکاس رویدادهای مهم موسیقی ایران و جهان از جمله اهدافی هستند که مجله‌ی موسیقی ملودی در خط مشی خود آن‌ها را لحاظ می‌کند. تیم مجله‌ موسیقی ملودی با آموزش‌های حرفه‌ای در تلاش است ضمن پرهیز از جهت‌گیری و به نحوی بی‌طرفانه، گام‌هایی را در راه پیشرفت فرهنگ موسیقایی کشور بردارد.

  • جوایز

این مجله از سوی نخستین جشنواره وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های موسیقی ایران که در تیر ماه ۱۳۹۰ با حمایت خانه موسیقی برگزار شد موفق شد در بخش گزارش به‌عنوان سایت برگزیده انتخاب شود. این مراسم در ۱۷ تیر ماه ۹۰ در تالار بتهوون خانه هنرمندان تهران برگزار شد.

هم‌چنین مجله موسیقی ملودی در چهارمین جشنواره وب ایران که در بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار شد در دو بخش بهترین مجله آنلاین و بهترین سایت موسیقی کاندید دریافت جایزه شد.

  • همکاران

نویسندگان، عکاسان و هنرمندانی که تاکنون با مجله موسیقی ملودی همکاری کرده‌اند: (مشاهده فهرست مقالات)

مونا مهرباناحسان خان‌محمدیسحر منصوریثمر سعیدیراحله سجودیشهرزاد اکبرلیا شیرازی –  سهند اطهریشهرزاد شاه‌ کرمی –  نفیسه حاجاتیمکنونه صافیوحید اسماعیل‌زادهمسعود تاجیکپیمان امدادی‌‌ – بابک رجبیعرفان رضایت‌بخشمیلاد باقریمحمدرضا سعیدیشروین کوهساری

  • عضویت در خبرنامه

شما می‌توانید هر روز مطالب تازه مجله موسیقی ملودی را در ایمیل خود به‌طور رایگان دریافت کنید!

در خبرنامه مجله موسیقی ملودی عضو شوید

آدرس ایمیل برای ارتباط و اطلاعات بیشتر melodymagatmelodymag.com